Od 20 października 2024 do 27 października 2024

20.10.2024 –  XXIX niedziela zwykła

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Adelajdę i Jana Nawrat, siostrę Gabrielę, braci Stefana i Pawła Nawrat; ++ z rodzin: Piekac i Nawrat.

Za ++ mamę i babcię Łucję Grzona w pam. ur.; ojca Henryka;
++ dziadków, wujków i ++ z rodzin: Grzona, Szymański, Piskoń i Sitek.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ córkę Bogusławę Czaja w pam. ur.; rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała, Marię i Emanuela Piskoń, siostrę Teresę Piskoń; szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków i pokrewieństwo: Tyrała i Piskoń.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinie Śledziona.

21.10.2024 – poniedziałek

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Droniowice).

Za ++ Emmę i Józefa;  pięciu braci Śledziona;  Zofię, Wiktorię, Jana i Wincentego Sucharów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Hildegardę i Emanuela Jagusiok; Reginę, Stefana i Alojzego Szymiec i ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 7, Sadów).

22.10.2024 – wtorek, wspomnienie św. Jana Pawła II

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i różaniec.

23.10.2024 – środa

1. Za ++ mamę Pelagię w r. śm., ojca Gerarda; Grzegorza, Kazimierę i Mateusza Greupner; Anielę, Pawła, Edeltraudę i Kamila Kilnk; Teodora Krawczyka; ++ dziadków i krewnych z rodzin: Greupner, Klink, Krawczyk i Styczyrz.

2. Za + męża Grzegorza Greupnera w 4 r. śm.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 8, Sadów).

24.10.2024 – czwartek

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Droniowice).

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smola; rodziców Paulinę i Alojzego Wocławek; Monikę i Franciszka Smol, Marię Piskoń;
++ dziadków, brata, dwie siostry, dwie szwagierki, pięciu szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za + Jana Mazurkiewicza w 10 r. śm. i pam. ur.; ++ z rodzin Mazurkiewicz, Knop, Skubała, Benk i Kempa.

2. Za + Jolantę Brol od Kuzynek i Kuzynów.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Sadów).

25.10.2024 – piątek

1. Za ++ ojca Jana Wyrobka w 4 r. śm., teścia Włodzimierza Żułtaszka w 14 r. śm.; Henryka Wyrobka, Józefa Skorupę; ++ z rodzin: Wyrobek, Wyczka, Żułtaszek i Mielczarek; za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla KGW Śląskie Wierzbianki.

Nabożeństwo różańcowe Dzieci Maryi.

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30. i okazja do spowiedzi.

26.10.2024 – sobota

Nabożeństwo różańcowe Apostolstwo Maryi.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ męża Ernesta Respondka, rodziców Ernestynę i Józefa Respondek; Annę i Piotra Galios; siostry: Łucję i Stefanię; szwagrów: Józefa, Pawła, Karola, Czesława i Alfonsa, kuzyna Manfreda Muca; Stanisława Kupca i za dusze w czyśćcu cierpiące.

27.10.2024 – XXX niedziela zwykła, ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

Za ++ babcię Łucję Prandzioch w 20 r. śm.; Klarę i Pawła Prandzioch, ciocię Bertę Grabińską; Marię Kurda; Adelajdę i Jarosława Prandzioch; z rodzin: Prandzioch, Kurda i Darmochwał.

Za Parafian.

Nabożeństwo różańcowe w intencji misji.

Za ++ Różę Kirsz w r. śm.; Cecylię, Emanuela, Mariana i Teofila Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło oraz ++ z pokrewieństwa.

Modlitwa różańcowa w Harbułtowicach.

O dar życia wiecznego dla ++ męża, ojca i dziadka Marcina Bodory w pam. ur.; rodziców Henryki i Jana Mroczek; dla ++ z pokrewieństwa i dla dusz w czyśćcu cierpiących.