Od 24 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022

25.12.2021 – Uroczystość Bożego Narodzenia

Za Parafian

Wolna intencja.

Za ++ Piotra i Marię Tomys, Waldemara Michnę; kuzynów: Norberta, Gerharda, Waldemara oraz ++ z rodzin: Michna, Tomys, Klimont i Bloch.

Nieszpory w kościele i śpiewanie kolęd.

Za ++ męża Gabriela, syna Eugeniusza; rodziców Marię i Jana Jaguś; Jadwigę i Józefa Lerche; Leszka, braci: Ludwika i Jana, Adelajdę;  szwagrów: Piotra, Antoniego, Pawła, Rocha; bratanków: Cypriana, Karola, Jonasa i Klaudiusza; ++ z rodzin: Jaguś, Lerche, Anioł i Tobor.

1100 W intencji Mieszkańców Droniowic.

26.12.2021 – II Dzień Świąt – Niedziela Świętej Rodziny

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Jerzego i Augustynę Helisz; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo; ks. Mariana Śliwińskiego oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za Parafian.

Za ++ córkę Bogusławę Czaja w r. śm., rodziców Augustyna i Matyldę Tyrała; Emanuela i Marię Piskoń, siostrę Teresę Piskoń, szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ z rodzin: Piskoń, Tyrała.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata w rodzinie Gołombowskich z pamięcią modlitewną o zmarłym tacie Damianie Wardędze.

Za ++ Helenę Gancarczyk w pamiątkę ur.; męża Władysława, brata Władysława; rodziców Annę i Michała Stec oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na dalsze lata w rodzinie Śledziona.

27.12.2021 – poniedziałek, św. Jana Ewangelisty

Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Józefa, w intencji Pracowników Służby Zdrowia, z podziękowaniem za ich zaangażowanie i serce oraz z prośbą o potrzebne im zdrowie i siły w służbie wobec bliźnich.

Msza św. kolędowa: Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Jadwigi, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Mieszkańców ulic: Ogrodowej, Chabrowej i Polnej.

28.12.2021 – wtorek , ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW

W intencji Dzieci z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

Za + Teresę Widera w 30-sty dzień po śmierci.

29.12.2021 – środa

30.12.2021 – czwartek

Za ++ matkę Elżbietę i Marię Mnich w r. śm. ojca Wilhelma; ++ z pokrewieństwa Mnich i Szulc.

Msza św. kolędowa: Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Jadwigi, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Mieszkańców ulic: Lipowej i Bocznej.

31.12.2021 –  piątek

W podziękowaniu za miniony rok oraz za żyjących i zmarłych Parafian.

Sadów: W podziękowaniu za miniony rok oraz za żyjących i zmarłych Parafian.

01.01.2021 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Wolna intencja.

W intencji Parafian o błogosławieństwo Boże w Nowym Roku Pańskim.

Przez wstawiennictwo NMP i św. Józefa z podziękowaniem za włożony trud, poświęcenie się i zaangażowanie w minionym roku, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i dary Ducha Świętego dla ks. proboszcza Artura, a także dla ks. Artura Ochmanna – msza ofiarowana przez Radę Parafialną

Nabożeństwo kolędowe.

Za + Władysława Smagła w 30-sty dzień po śmierci.

Droniowice:

O Boże błogosławieństwo dla Mieszkańców Droniowic oraz dla ks. proboszcza Artura Pytla w Nowym Roku Pańskim 2022.

Z modlitwą i kolędą: od remizy przez Polną, Boczną, Lipową, Leśną i Szkolną do remizy.

02.01.2022 – II niedziela po Narodzeniu Pańskim

Za ++ w roku 2021 od Domu Pogrzebowego Szwedziński.

Nabożeństwo kolędowe.

Msza św. kolędowa: Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Jadwigi, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Mieszkańców Harbułtowic: strona z numerami nieparzystymi.

Z modlitwą i kolędą, Harbułtowice: od krzyża na dołku do remizy.

Za ++ syna Sebastiana Rajmana w r. śm.; żonę Różę, rodziców Zofię i Piotra Rajman; ++ z pokrewieństwa Kozioł i Sierański.