Od 6 lutego 2022 do 13 lutego 2022

06.02.2022 – V niedziela zwykła

7 30

Za ++ męża Franciszka Umlauf; jego rodziców Barbarę i Antoniego; brata Jana; siostry: Hildegardę i Helenę; rodziców Agnieszkę i Jana Świtała; Józefa Buraczyńskiego; ++ z rodzin: Umlauf, Matusek, Świtała i Henel.

9 30

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Krzysztofa; z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Krzysztofa Makselona z ok. 40-tej rocznicy urodzin.

15 15

Nieszpory niedzielne.

16 00

Za ++ ojca Pawła Szymiec pamiątkę ur.; żonę Łucję; ++ dziadków, teściów i krewnych z rodziny Skorupa.

11 00

Za ++ rodziców Renatę i Bolesława Klama; Pawła i Henryka Sowa; Józefa i Marię Kołaczuch; ++ z pokrewieństwa, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07.02.2022 – poniedziałek

17 00

Za ++ Waleskę i Dominika Skolik; Otylię i Norberta Kranc; ++ z rodzin Skolik i Przybyła oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18 15

Za ++ ojców Zygmunta Ledwonia i Konrada Piskonia w pamiątkę ur.; Łucję Piskoń, szwagra Pawła Psiuk; ++ dziadków z obu stron oraz pokrewieństwo.

08.02.2022 – wtorek

8 00

Za Zmarłych w 2021 r. od Domu Pogrzebowego Szwedziński.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

09.02.2022 – środa

18 00

Za ++ męża Norberta Kalocha w pamiątkę ur.; rodziców, teściów i krewnych z rodzin: Kaloch, Sowa i Gmyrek.

10.02.2022 – czwartek, wspomnienie św. Scholastyki

17 00

Za ++ Henryka Malek; rodziców Marię i Romana Neumann; ojca Zdzisława Humięckiego; Joannę, Agnieszkę i Annę Rudek; ++ z pokrewieństwa.

18 15

W intencji chorych Parafian z prośbą o zdrowie.

11.02.2022 – piątek

8 00

W intencji chorych Parafian z prośbą o zdrowie.

18 00

Za ++ męża i ojca Władysława Smagła; rodziców Wiktorię i Michała Adamiszyn; Mariana i Juliana Smagieł, syna Krzysztofa, brata Henryka, siostrę Danutę; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

18 40

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 19.30.

12.02.2022 –  sobota

8 00

W intencjach wspólnoty III Zakonu św. Franciszka.

17 30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

18 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Julii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Julii Kucharskiej z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

13.02.2022 – VI niedziela zwykła

7 30

Za ++ syna Marcina Raja; rodziców Stefana i Reginę Szymiec, brata Alojzego Szymiec; Marię i Alojzego Raj, Zygmunta, Henryka, Halina i Adama Raj;

++ z pokrewieństwa.

9 30

Za ++ Józefa i Jadwigę Lerche; Marię, Krystiana i Marię Skolik; braci: Jana i Ludwika, szwagrów Artura, Jana, Cypriana, Eugeniusza, Piotra, Karola, Gabriela, Klaudiusza i Jonasa; ++ z pokrewieństwa: Skolik i Lerche i za dusze w czyśćcu cierpiące.

15 15

Nieszpory niedzielne.

16 00

Za ++ Henryka Prandzioch w r. śm. oraz pamiątkę ur.; Annę i Konstantego; Annę, Wiktora, Agnieszkę, Konrada i Helenę Prandzioch; Katarzynę, Teofila, Klarę, Irenę i Jerzego Mrącz; ++ dziadków z rodzin: Mrącz i Prandzioch.

11 00

Do Bożego Miłosierdzia  za ++ męża, ojca i dziadka Marcina Bodorę w r. śm., rodziców Henrykę i Jana Mroczek; ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.