Od 27 lutego 2022 do 6 marca 2022

27.02.2022 – VIII niedziela zwykła

7 30

Za ++ Marię, Jana i Jacka  Brodackich, Annę i Józefa Żyłka; ++ dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Żyłka, Brodacki i Janiczek.

9 30

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Adelajdę i Jana Nawrat, siostrę Gabrielę, braci: Stefana i Pawła oraz ++ z pokrewieństwa Piekac i Nawrat.

15 15

Nieszpory niedzielne.

16 00

Za ++ Dorotę Wiatowską w 3 r. śm. i pamiątkę ur.; ojca Jerzego Wiatowskiego; ++ z rodzin: Wiatowski, Osadnik i Jamrozik.

11 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla męża i ojca Edwarda Mazonia z okazji 50-tej rocznicy urodzin.

28.02.2022 – poniedziałek

17 00

Za ++ Artura Błaszczyka w r. śm.; Angelikę i Walentego Błaszczyk; Marię i Krystiana Skolik, Jana Waloszczyka; ++ z pokrewieństwa.

18 15

O potrzebne łaski i zdrowie dla ks. Proboszcza.

01.03.2022 – wtorek

8 00

Za ++ rodziców Ryszarda i Jadwigę Kozuch; matkę Helenę Prandzioch; szwagra Jerzego Czaję; Henryka Witek; ++ z rodzin: Kozuch, Parys, Prandzioch, Umlauf i Witek.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

02.03.2022 – Środa Popielcowa

8 00

Za ++ Henryka, Franciszka, Klarę i Annę Kulig; Marię, Augustyna, Halinę, Agnieszkę i Helenę Pielorz; Pawła Neumann, Tadeusza Miekin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18 00

Za + Halinę Przybyła w 3 r. śm.

16 00

Za Parafian o ducha pokuty i nawrócenia.

03.03.2022 – I-szy czwartek miesiąca

17 00

Za ++ Wojciecha Piechnę, ojca Janusza; rodziców Cecylię i Piotra Skorupa; ++ z rodzin: Skorupa i Piechna.

Droga Krzyżowa dla Dzieci.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i z prośbą o nowe powołania:

17.45 – 18.15: III Zakon św. Franciszka i Apostolat Maryjny

18.15 – 19.30: Róże Różańcowe,

19.30 –  Godzina Święta i zakończenie Adoracji.

18 15

Za ++ męża, ojca i dziadka Szczepana Piskoń w r. śm., rodziców Paulinę i Piotra Widera; teściów Felicytę i Filipa, synową Ewę; siostrę Łucję Piskoń; zięcia Benedykta; ++ krewnych, szwagrów, szwagierki i dusze w czyśćcu cierpiące.

Droga Krzyżowa.

04.03.2022 – I-szy piątek miesiąca , święto św. Kazimierza Królewicza

17 15

Droga Krzyżowa.

18 00

1. Za ++ Czesława Szczygła, Stefana Gołombka; rodziców Elżbietę i Jana Gołombek; Klarę i Teodora Szczygieł; ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18 40

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 19.30.

05.03.2022 –  I-sza sobota miesiąca

7 00

Nabożeństwo I-szej soboty miesiąca, a po nim Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

17 30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

18 00

Za ++ Krystiana Musika i Kamila Wypycha. O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Zawodników Klubu Tajfun Harbułtowice w kolejnym sezonie.

06.03.2022 – I niedziela Wielkiego Postu

7 30

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Alicji Lach z okazji 70-tej rocznicy urodzin.

9 30

Za ++ rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała, Jadwigę i Pawła Bartocha;  siostrę Teresę Piskoń, szwagra Benedykta Szymańskiego, siostrzenicę Bogusławę Czaja, ++ z rodzin: Tyrała i Bartocha.

15 00

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

16 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny Sowy z okazji 70-tej rocznicy urodzin.

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

11 00

Za + męża, ojca i dziadka Alfreda Sowę; Monikę i Rainholda Sowa; rodziców Elżbietę i Henryka Woźniak; brata Lucjana; siostry: Jadwigę i Teresę; wujka Juliusza; Hildegardę i Feliksa Krawczyk i za dusze w czyśćcu cierpiące.