Od 6 marca 2022 do 13 marca 2022

06.03.2022 – I niedziela Wielkiego Postu

7 30

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Alicji Lach z okazji 70-tej r. urodzin.

9 30

Za ++ rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała, Jadwigę i Pawła Bartocha;  siostrę Teresę Piskoń, szwagra Benedykta Szymańskiego, siostrzenicę Bogusławę Czaja, ++ z rodzin: Tyrała i Bartocha.

15 00

16 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny Sowy z okazji 70-tej rocznicy urodzin.

10 45

11 00

Za + męża, ojca i dziadka Alfreda Sowę; Monikę i Rainholda Sowa; rodziców Elżbietę i Henryka Woźniak; brata Lucjana; siostry: Jadwigę i Teresę; wujka Juliusza; Hildegardę i Feliksa Krawczyk i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07.03.2022 – poniedziałek

17 00

1. Za ++ Józefa i Agnieszkę Osadnik; Piotra, Gertrudę i Antoniego Przybyła; ++ dziadków i pokrewieństwo.

2. Za + Mariana Janasa od Sąsiadów.

18 15

Za Parafian.

08.03.2022 – wtorek

8 00

Przez wstawiennictwo św. Józefa z prośbą o pokój na Ukrainie.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

09.03.2022 – środa

18 00

1. Za ++ męża Alfreda Kowol w r. śm.; syna Krzysztofa, teściów Pawła i Waleskę, rodziców Ludwika i Gertrudę Miozga, 2 szwagrów, szwagierkę Jadwigę; ++ dziadków i z pokrewieństwa.

2. Za + Aleksego Bartochę od Sąsiadów.

10.03.2022 – czwartek

I dzień nowenny do św. Józefa

17 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Franciszka i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Mariana Kandzi z okazji 65-tej rocznicy urodzin.

Droga Krzyżowa dla Dzieci.

18 15

Za ++ Rafała, Joachima, Mateusza Korbel; dziadków: Rozalię, Warzyńca, Adolfa i Martę; Teresę i Gerarda Mazoń; szwagra Ryszarda Pyka; ++ z pokrewieństwa.

Droga Krzyżowa.

11.03.2022 – piątek

II dzień nowenny do św. Józefa

17 15

Droga Krzyżowa.

18 00

1.  Za ++ męża Gabriela, syna Eugeniusza; rodziców Marię i Jana Jaguś; Jadwigę i Józefa Lerche; bratanków: Cypriana, Karola, Jonasa; rodzeństwo: Ludwika, Jana i Adelajdę; szwagrów: Piotra, Antoniego, Pawła, Rocha; dziadka Leszka Brol;

++ z rodzin: Jaguś, Lerche i Anioł.

2. Za + Józefa Matuska w 30-sty dzień po śmierci.

18 40

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 19.30.

12.03.2022 –  sobota

III dzień nowenny do św. Józefa

8 00

W intencja III Zakonu św. Franciszka.

17 30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

18 00

Za ++ ojca Pawła Kampę w pamiątkę ur.; mamę Annę; siostrę Helenę Kampa, teścia Eugeniusza Czaję; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

13.03.2022 – II niedziela Wielkiego Postu

IV dzień nowenny do św. Józefa

7 30

Za ++ męża Gerarda Ślezionę; rodziców Annę i Jana Szymańskich; Jadwigę i Jana Śledziona; siostry: Waleskę, Marię, Gertrudę; braci: Franciszka i Józefa; bratowe i szwagrów; Benedykta i Rafała Szymańskich, Zbigniewa Tyfel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

9 30

Za ++ Józefa i Marię Marszałek; Magdalenę i Pawła Kokot, Rozalię Kokot.

15 00

16 00

Za ++ Marię i Piotra Tomys; Waldemara Michna; kuzynów: Gerarda, Noorberta i Waldemara; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10 45

11 00

Za ++ Marię i Wincentego Nowak; Augustyna i Konrada Cierpioł; Elżbietę i Erwina Muś; Gertrudę i Jana Rajner; ++ dziadków, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.