Od 13 marca 2022 do 20 marca 2022

13.03.2022 – II niedziela Wielkiego Postu

IV dzień nowenny do św. Józefa

7 30

Za ++ męża Gerarda Ślezionę; rodziców Annę i Jana Szymańskich; Jadwigę i Wiktora Śledziona; siostry: Waleskę, Marię, Gertrudę; braci: Franciszka i Józefa; bratowe i szwagrów; Benedykta i Rafała Szymańskich, Zbigniewa Tyfel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

9 30

Za ++ Józefa i Marię Marszałek; Magdalenę i Pawła Kokot, Rozalię Kokot.

15 00

16 00

Za ++ Marię i Piotra Tomys; Waldemara Michna; kuzynów: Gerarda, Norberta i Waldemara; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10 45

11 00

Za ++ Marię i Wincentego Nowak; Augustyna i Konrada Cierpioł; Elżbietę i Erwina Muś; Gertrudę i Jana Rajner; ++ dziadków, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

14.03.2022 – poniedziałek

V dzień nowenny do św. Józefa

17 00

Za + męża Ryszarda Matuska w 1 r. śm. i pamiątkę urodzin.

18 15

Za + Irenę Raj w 30-sty dzień po śmierci.

15.03.2022 – wtorek

VI dzień nowenny do św. Józefa

8 00

Za ++ Jana i Marię Brodackich, brata Jacka; Augustyna, Marię i Annę Kopyto; ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18 00

Za + Beatę Mituła w 30-sty dzień po śmierci.

16.03.2022 – środa, rekolekcje parafialne

VII dzień nowenny do św. Józefa

8 00

Za + Teresę Widera od Sąsiadów.

18 00

1. Za ++ siostrę zakonną Helenę Pielorz i Agnieszkę Pielorz w 3 rocznicę ich śmierci oraz za ++ z pokrewieństwa.

2. Za ++ matkę Małgorzatę Pawełczyk; Pawła, Anielę i Dorotę Pawełczyk; Annę i Romana Morawiak; ++ z pokrewieństwa: Pawełczyk, Morawiak, Zemela i Kuchorz.

16 30

Za ++ rodziców Jana i Elżbietę Błaszczyk; Waltera Macioł, Emilię Kyć; ++ dziadków; z rodzin: Macioł i Błaszczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.03.2022 – czwarte, rekolekcje parafialne

VIII dzień nowenny do św. Józefa

8 00

Za ++ Władysława, Gertrudę i Tadeusza Trzepizur; Henryka, Annę i Różę Pluta; Jonasza i Henryka Kita; Urszulę i Jerzego Komander i ++ z pokrewieństwa.

18 00

1. Za ++ rodziców Genowefę i Franciszka Kaniut; Paulinę i Konrada Stompierz, brata Stefana Kaniuta, Ernesta Murgota, Franciszka Ślizyka; ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ Marka Przybyłę w 1 r. śm. i syna Roberta.

16 30

Za ++ matkę Marię Rokosa; Pawła i Jadwigę Dziuk, siostrę Marię; ++ z rodzin: Dziuk i Rokosa.

18.03.2022 – piąte, rekolekcje parafialne

IX dzień nowenny do św. Józefa

8 00

Za + Aleksego Bartochę w 30-sty dzień po śmierci.

17 15

Droga Krzyżowa.

18 00

1. Za ++ Urszulę i Jana Rogocz, Gerarda Mierzwę, wnuka Daniela, syna Jana, synową Marię, księży: Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego oraz ++ z rodzin Rogocz, Mierzwa i Piecuch.

2. Za ++ Benedykta Szymańskiego; Marię Preg, Edwarda Smyrka od Kolegów i Koleżanek z rocznika.

19 00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 19.30.

16 30

Za ++ rodziców Marię i Alojzego Raj, Helenę Śledziona; braci: Zygmunta i Henryka; bratową Halinę Raj; bratanków: Adama i Marcina; ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droga Krzyżowa

19.03.2022 –  sobota, Uroczystość św. Józefa Oblubieńca

W intencji Parafian z Wierzbia

9 30

W intencji Parafian z Harbułtowic i Droniowic.

11 00

W intencji Parafian z Sadowa.

16 00

Chrzty i roczki: Dawid Imiołczyk i Zofia Kozuch.

17 30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

18 00

1. Za ++ ojca Józefa Minkina; dziadków Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; rodziców chrzestnych; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

2. Za + Mariana Janasa w 30-sty dzień po śmierci.

20.03.2022 – III niedziela Wielkiego Postu

7 30

Za ++ męża Józefa Janiczka, córkę Lidię Gryzik; rodziców Alojzego i Klarę Karmańskich; teściów Ignacego i Albinę Janiczek; ++ z rodzin Pason Żyłka i Kurzac.

9 30

Za ++ Józefa Skolik; Anielę i Bronisława Minkina; brata Józefa; Łucję i Henryka Skolik; ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

15 00

16 00

Za + Henryka Okaj w 1 r. śm.; rodziców, siostrę i szwagra.

10 45

11 00

Za ++ matkę Elżbietę Kozielską, ojca Wacława; ++ z rodzin Kozielski, Konieczny, Wolnik, Olszok, Piskoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.