Od 20 marca 2022 do 27 marca 2022

20.03.2022 – III niedziela Wielkiego Postu

7 30

Za ++ męża Józefa Janiczka, córkę Lidię Gryzik; rodziców Alojzego i Klarę Karmańskich; teściów Ignacego i Albinę Janiczek; ++ z rodzin Pason Żyłka i Kurzac.

9 30

Za ++ Józefa Skolik; Anielę i Bronisława Minkina; brata Józefa; Łucję i Henryka Skolik; ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

15 00

16 00

Za + Henryka Okaj w 1 r. śm.; rodziców, siostrę i szwagra.

10 45

11 00

Za ++ matkę Elżbietę Kozielską, ojca Wacława; ++ z rodzin Kozielski, Konieczny, Wolnik, Olszok, Piskoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

21.03.2022 – poniedziałek

17 00

Za ++ syna Piotra, rodziców Jana i Jadwigę Jarząbek, brata Ludwika, Joannę i Ludwika Sowa, braci: Pawła, Hermana i Franciszka, siostrę Marię, szwagrów: Jana, Henryka i Karola, szwagierkę Helenę, Teresę Polak i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18 15

Za ++ Herberta Piskoń; rodziców Zofię i Piotra Piskoń; Albinę i Juliusza Konieczny; Elżbietę i Wacława Kozielskich

i ++ z pokrewieństwa.

22.03.2022 – wtorek

8 00

Przez wstawiennictwo św. Józefa za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

23.03.2022 – środa

18 00

1. Za ++ męża Józefa Skorupę w r. ur.; rodziców Cecylię i Piotra Skorupa; szwagrów; ++ z rodzin Skorupa, Wyczka, Szprot i Bromer.

2. Za + Beatę Mituła od Koleżanek i Kolegów z rocznika 1983.

24.03.2022 – czwartek

17 00

Za ++ rodziców Józefa i Marię Kołaczuch; Bolesława i Renatę Klama; szwagra Andrzeja Tyrałę, Eryka Szulc, Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droga Krzyżowa dla Dzieci.

18 15

Za ++ Parafian polecanych w wypominkach.

Droga Krzyżowa.

25.03.2022 – piątek, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Dzień Świętości Życia

Za Parafian.

17 15

Droga Krzyżowa.

18 00

Za ++ Bertę Rokosa w r. śm.; żonę Marię; Franciszka, Edmunda, Stefana, Józefa i Ernę Rokosa; Marię, Tomasza i Józefa Pownuk; Gertrudę, Alojzego i Edwarda Kocyba; Lucjana Olszoka

i ++ z pokrewieństwa.

18 40

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 19.30.

26.03.2022 –  sobota

16 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry Kudlińskiej z okazji 70-tej r. urodzin; z pamięcią modlitewną o zmarłym ojcu Kazimierzu.

17 30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

18 00

Za ++ męża Ernesta Respondka, rodziców Ernestynę i Józefa Respondek; Annę i Piotra Galios; siostry: Łucję i Stefanię; szwagrów: Jerzego, Józefa, Pawła, Karola, Czesława i Alfonsa, kuzyna Manfreda; siostrzeńca Stanisława, kuzyna Manfreda Muc i za dusze w czyśćcu cierpiące.

27.03.2022 – IV niedziela Wielkiego Postu – Laetare

7 30

Za ++ matkę i babcię Teresę Piskoń w 4 r. śm., męża Karola, rodziców, teściów; ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

9 30

Za ++ Alojzego, Teresę, Albinę i Jana Goniwiecha; Marię, Franciszka i Jana Golenia, Edmunda Dziemba, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

15 00

16 00

Za ++ męża Gintera Żyłkę w p. ur.; Karola i Martę Żyłka; dziadków Wiktorię i Antoniego Stanchły; braci i siostrę;

++ z rodzin Żyłka, Wiatowski i Wojsa.

10 45

11 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę w rodzinach: Smol i Śledziona.