Od 1 maja 2022 do 8 maja 2022

01.05.2022 – Odpust ku czci św. Józefa

7 30

Za ++ Jadwigę i Józefa Wiatowskich; ++ z pokrewieństwa z obu stron.

9 30

Za ++ Alojzego, Teresę, Albinę i Jana Goniwiecha; Marię, Franciszka i Jana Golenia, Edmunda Dziemba, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

11 30

Suma odpustowa za Parafian.

15 15

II Nieszpory odpustowe.

16 00

Za ++ żonę, mamę i babcię Grażynę Osadnik w 6 r. śm; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11 00

Za + żonę Helenę Śledziona w rocznicę jej śmierci oraz ++ z pokrewieństwa.

02.05.2022 – poniedziałek, wspomnienie św. Atanazego

17 00

Za ++ męża Henryka Szulc; teściów Walerię i Franciszka, rodzeństwo: Józefa; Irenę, Gertrudę, Emanuela, Ernę i Mateusza Maroń; rodziców Józefa i Janinę Paprotnych, braci: Jerzego i Ryszarda; siostry: Krystynę i Grażynę, bratową Łucję; szwagrów: Jerzego i Bolesława, Annę Kalus;++ dziadków z obu stron i księży: Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego.

18 15

Mszy św. nie będzie.

03.05.2022 – wtorek, Uroczystość NMP Królowej Polski

7 30

Za ++ męża Wiktora Osadnika w 10 r. śm.

9 30

Za ++ Dorotę Piątek, męża Tadeusza; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek, Jana Borka; Agnieszkę i Pawła Greupner i za dusze w czyśćcu cierpiące.

14 30

15 00

Przez wstawiennictwo św. Floriana i św. Józefa, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla Strażaków z Harbułtowic, Sadowa i Wierzbia oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych Druhów.

Droniowice:

11 00

Przez wstawiennictwo św. Floriana i św. Jadwigi, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Strażaków z Droniowic, z prośbą o wieczność w niebie dla zmarłych Druhów. O Boże błogosławieństwo, pokój i potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny oraz Mieszkańców Gminy Kochanowice.

04.05.2022 – środa, wspomnienie św. Floriana

17 30

18 00

1. Za ++ matkę Teresę Sojka w pamiątkę ur.; Marię i Antoniego Kling; Jadwigę i Stefana Sojka; Emilię i Romana Sojka; Irenę Pietrek, Franciszkę Potrawa; ++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ rodziców Jolantę i Huberta Knopik; kuzynostwo Łukasza i Beatę, wujka Renarda oraz ++ z pokrewieństwa.

05.05.2022 –  I-szy czwartek miesiąca

17 00

Za ++ męża Henryka Plutę; rodziców Reginę i Franciszka Żyłka; dziadków Bernadetę, Marię i Józefa Kansy; Jana Borka, Rudolfa Borosza; Ingę, Stefanię i Jana Plutę; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18 15

Za ++ matkę Marię Rokosa; Pawła i Jadwigę Dziuk, siostrę Marię; ++ z rodzin Dziuk i Rokosa.

06.05.2022 – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

18 00

Za ++ Reginę Prandzioch; Klarę, Franciszka Sękiewicz; Marie, Pawła, Ryszarda Prandzioch; Kazimierza i Erwina Styczyrz; Stefanię i Edmunda Najgebauer; dziadków Świtała i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18 45

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

07.05.2022 – I-sza sobota miesiąca

7 00

Nabożeństwo I-szej Soboty, a po nim Msza św. w intencji Róż Różańcowych. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

17 30

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.

Za ++ Wiktora i Elżbietę Zając; Teodora i Marię Dyla;

++ z pokrewieństwa, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.05.2022 –  IV niedziela, uroczystość I-szej Komunii Świętej

7 30

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, krewnych, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10 00

Msza święta z udzieleniem I-szej Komunii Świętej

15 00

Nabożeństwo majowe z Dziećmi Komunijnymi.

16 00

Za ++ ojca i dziadka Konrada Jonienca w 8 r. śm. i jego żonę Gertrudę.

Droniowice:

11 00

Za ++ Marię i Bronisława Pinkowskich; Waleskę i Ludwika Koza; Czesława Szreter; ++ siostry, braci, szwagierki i szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.