Od 8 maja 2022 do 15 maja 2022

08.05.2022 – IV niedziela wielkanocna, Uroczystość I-szej Komunii Świętej

7 30

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, pokrewieństwo, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10 00

Msza święta z udzieleniem I-szej Komunii Świętej.

15 00

Nabożeństwo majowe z Dziećmi Komunijnymi.

16 00

Za ++ ojca i dziadka Konrada Jonienca w 8 r. śm. i jego żonę Gertrudę.

11 00

Za ++ Marię i Bronisława Pinkowskich; Waleskę i Ludwika Koza; Czesława Szreter; ++ siostry, braci, szwagierki i szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

09.05.2022 – poniedziałek, uroczystość św. Stanisława Kostki

17 00

Za ++ Helenę i Pawła Nowak; ++ z rodzin Wysocki i Nowak; pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18 15

Za + Erwina Piskon w r. śm.; ++ rodziców i dziadków z obu stron; pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.05.2022 – wtorek

8 00

11.05.2022 – środa

17 30

18 00

Za ++ rodziców Józefa i Marię Kołaczuch; Bolesława i Renatę Klama; szwagra Andrzeja Tyrałę, Eryka Szulc, Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

12.05.2022 –  czwartek

17 00

Za ++ Andrzeja Pucałę w pamiątkę ur.; rodziców Annę i Józefa; braci Jerzego i Leona Pucała; siostrę Teresę i szwagra Pawła Łupierz; ++ z pokrewieństwa, księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18 15

13.05.2022 – piątek, wspomnienie MB Fatimskiej

17 00

1. W intencji Róż Różańcowych.

2. Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Kacpra, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Kacpra Kubiciela z okazji 18-tej rocznicy urodzin

Nabożeństwo fatimskie.

14.05.2022 – sobota, święto św. Macieja Apostoła

8 00

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

16 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Grażyny Dziemby z okazji 50-tej r. urodzin.

17 30

Nabożeństwo majowe

18 00

Za ++ Ryszarda i Lidię Gałeczka; rodziców Wiktora i Paulinę Gałeczka; Marię i Franciszka Freier; Ignacego i Erykę Kulig; Gintera Żyłkę, Martę Swoboda i za dusze w czyśćcu cierpiące.

15.05.2022 –  V niedziela wielkanocna

7 30

Za ++ teściów Augustynę i Antoniego Kaloch, męża Norberta, brata Jerzego; bratanków Grzegorza i Mariana Sowa; Gertrudę i Piotra Cudok; Teresę Gasch; Klarę i Marię Baron.

9 30

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek; Helenę Prandzioch i Henryka Witek; rodziców Marię i Józefa, pięciu braci Lukosek; Helenę i Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka, Różę i Bronisława Łebek; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11 00

Rocznica I-szej Komunii Świętej.

15 15

16 00

W intencji Mieszkańców Sadowa przez wstawiennictwo św. Jana Nepomucena oraz przez wstawiennictwo św. Izydora o Boże błogosławieństwo dla Rolników.

Po mszy św. modlitwy przy kaplicy św. Jana Nepomucena.

Droniowice: