Od 15 maja 2022 do 22 maja 2022

15.05.2022 – V niedziela wielkanocna

7 30

Za ++ teściów Augustynę i Antoniego Kaloch, męża Norberta, brata Jerzego; bratanków Grzegorza i Mariana Sowa; Gertrudę i Piotra Cudok; Teresę Gasch; Klarę i Marię Baron.

9 30

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek; Helenę Prandzioch i Henryka Witek; rodziców Marię i Józefa, pięciu braci Lukosek; Helenę i Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka, Różę i Bronisława Łebek; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11 00

Rocznica I-szej Komunii Świętej.

15 15

16 00

W intencji Mieszkańców Sadowa przez wstawiennictwo św. Jana Nepomucena oraz przez wstawiennictwo św. Izydora o błogosławieństwo Boże dla Rolników.

Po mszy św. modlitwy przy kaplicy św. Jana Nepomucena.

11 00

Za ++ Cecylię Wołowczyk w pamiątkę ur. i 20 r. śm.; Anielę Jaksik; Marię i Jerzego Wołowczyk; Eugeniusza Imiołczyka i za ++ z rodziny.

16.05.2022 – poniedziałek, rocznica poświęcenia Katedry w Gliwicach

17 00

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda;  Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomalla; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa;++ z pokrewieństwa.

18 15

Za ++ rodziców Renatę i Bolesława Klama; Pawła i Henryka Sowa; Józefa i Marię Kołaczuch; ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.05.2022 – wtorek, święto św. Andrzeja Boboli

8 00

Za + Mariana Janasa od koleżeństwa z klasy Va Liceum Pedagogicznego w Chorzowie.

11.05.2022 – środa

17 30

18 00

1. Za ++ Rudolfa Borosza; Marię, Franciszka i Jana Borek; Hildegardę, Józefa i Bernarda Borosz; Reginę i Franciszka Żyłka; Marię, Bernadetę i Józefa Kansy; Elfrydę i Franciszka Żyłka, Henryka Plutę; ++ dziadków, księży, którzy posługiwali w naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Lidię Gałeczka w 30-sty dzień po śmierci.

19.05.2022 –  czwartek

17 00

Wotywna do św. Józefa za Parafian.

18 15

Za ++ męża, ojca i dziadka Augustyna Nowaka, syna Jana; rodziców i rodzeństwo z obu stron; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

20.05.2022 – piątek

18 00

1. Za ++ syna Krzysztofa Kowola w pamiątkę ur.; męża Alfreda teściów Pawła i Waleskę, rodziców Ludwika i Gertrudę Miozga, 2 szwagrów, szwagierkę Jadwigę; ++ dziadków i pokrewieństwo.

2. Za ++ ojca Henryka Smyrka w 25 r. śm.; dziadków Annę i Alfonsa Smyrek; Sonię i Pawła Podstawskich.

21.05.2022 – sobota, wspomnienie św. Jana Nepomucena

16 00

Chrzty i roczki: Anna i Maksymilian Morawiak, Wanda Piskorska, Franciszek Respondek; Filip Mroczek i Julia Bryś.

17 30

Nabożeństwo majowe

18 00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla Joanny Osadnik z ok. 40-tej r. ur. oraz o zdrowie dla dzieci i męża.

22.05.2022 –  VI niedziela wielkanocna

7 30

Za ++ męża Jana Borka w pamiątkę ur.; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis, Franciszka i Marię Borek, Agnieszkę i Pawła Greupner, Tadeusza i Dorotę Piątek, Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka, Henryka Plutę; Marię, Bernadetę, Józefa Kansy, ++ dziadków.

9 30

Za + Zofię Duda w r. śm.; ++ dziadków z obu stron oraz z rodzin: Sowa, Duda, Richter, Pilawa i Thomalla.

15 15

16 00

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy Berak z okazji 50-tej rocznicy urodzin.

Droniowice:

11 00

Za ++ Józefa Gmyrka; Pawła i Franciszkę; Pawła i Jadwigę; siostrę Marię, szwagra Pawła; Jana, Irenę i Jerzego Stojek;

++ z rodzin Gmyrek i Dziuk.