Od 29 maja 2022 do 5 czerwca 2022

29.05.2022 – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

Za ++ rodziców Zytę i Tadeusza Wiatowskich, męża Krzysztofa Wojsę; Gintera Żyłkę; ++ dziadków: Krzywoń, Wiatowski, Żyłka; pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ matkę Teresę Piskoń, kuzynkę Bogusławę Czaja, wujka Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków: Tyrała, Piskoń, Gajda, Makselon i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo majowe.

Za + Zofię Borek w pamiątkę ur.; ++ z rodzin Borek i Gajda.

Droniowice:

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak; Walerię, Antoniego, Macieja i Marka Klocek; szwagrów: Jerzego i Bronisława; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

30.05.2022 – poniedziałek

Za ++ ojca Jana Furmana w pamiątkę ur., matkę Hildegardę, Martę i Jana Pisula; Rozalię i Herberta Goniwiecha;

++ dziadków: Furman i Skorupa.

Nabożeństwo majowe.

1. Za ++ rodziców Klarę i Edmunda Morawiak, teścia Piotra Kożuch, Augustyna Olszok, Magdalenę Kubot;

++ chrzestnych, dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

2. Za + Eugeniusza Sosnowskiego w 30-sty dzień po śmierci

31.05.2022 – wtorek, święto Nawiedzenia NMP

Za Parafian.

01.06.2022 – środa, wspomnienie św. Justyna

Za ++ Elżbietę i Stanisława Wyczka; Magdalenę i Waltera Wyrobek; Jana i Henryka Wyrobek; Józefa Skorupę

i ++ z pokrewieństwa.

02.06.2022 –  I-szy czwartek miesiąca

Za ++ ojców Mariana Berycha i Artura Błaszczyka; siostrę zakonną Pelagię Szweda; ++ dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Berych, Błaszczyk, Skolik i Parys.

W intencji Kapłanów z racji 21-szej rocznicy święceń kapłańskich.

Za ++ rodziców Hildegardę i Wilhelma Kulisz w r. śm.; Rafała i Tomasza Grabowskich; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

03.06.2022 – I-szy piątek miesiąca; wspomnienie Karola Lwangi i Towarzyszy

1. Za ++ syna Roberta w pamiątkę ur., męża i ojca Marka Przybyłę; Tobiasza i Elżbietę Kotara.

2. W intencji Czcicieli Najświętszego serca Pana Jezusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

04.06.2022 – I-sza sobota miesiąca

Nabożeństwo I-szej Soboty, a po nim Msza św. w intencji Róż Różańcowych.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

1. Za ++ ojca Henryka Prandzioch, matkę Krystynę Tkacz; Annę i Konstantego Prandzioch, Annę i Henryka Kochanek; Katarzynę i Teofila Mrącz; Władysławę i Piotra Tkacz.

2. Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Marcina,z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina Schulza z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

05.06.2022 – niedziela, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Za ++ rodziców Stefana i Gertrudę Chwałek; Piotra i Helenę Lach; Henryka Habelt; dziadków z obu stron; ++ z pokrewieństwa: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto.

Za ++ rodziców Joannę i Ludwika Sowa; Marię i Emanuela Piskoń; Alfreda Pykę, Teresę Piskoń; Pawła, Franciszka, Helenę, Hermana, Henryka i Piotra Sowa; Karola i Marię Popiołek, Teresę Polak, Bogusławę Czaja, Jana Golenię;

++ dziadków: Polasek, Sowa, Piskoń i Duda.

Nieszpory niedzielne i nabożeństwo do Ducha Świętego.

Za ++ Annę i Józefa Żyłka; Cecylię, Aleksandra, Stefanię, Leszka Kwit; Marię i Franciszka Wańczyk, Henrykę i Zdzisława Nowickich, Stanisława Ślimoka oraz za ++ dziadków i ks. Mariana Śliwińskiego.

Droniowice:

Za ++ matkę Emilię Pytel w r. śm., ojca Franciszka; Elżbietę, Piotra, Jana i Damiana Dewor oraz ++ z rodziny.