Od 5 czerwca 2022 do 12 czerwca 2022

05.06.2022 –niedziela, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Za ++ rodziców Stefana i Gertrudę Chwałek; Piotra i Helenę Lach; Henryka Habelt; dziadków z obu stron; ++ z pokrewieństwa: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto.

Za ++ rodziców Joannę i Ludwika Sowa; Marię i Emanuela Piskoń; Alfreda Pykę, Teresę Piskoń; Pawła, Franciszka, Helenę, Hermana, Henryka i Piotra Sowa; Karola i Marię Popiołek, Teresę Polak, Bogusławę Czaja, Jana Golenię; ++ dziadków: Polasek, Sowa, Piskoń i Duda.

Nieszpory niedzielne i nabożeństwo do Ducha Świętego.

Za ++ Annę i Józefa Żyłka; Cecylię, Aleksandra, Stefanię, Leszka Kwit; Marię i Franciszka Wańczyk, Henrykę i Zdzisława Nowickich, Stanisława Ślimoka oraz za ++ dziadków i ks. Mariana Śliwińskiego.

Droniowice:

Za ++ matkę Emilię Pytel w r. śm., ojca Franciszka; Elżbietę, Piotra, Jana i Damiana Dewor oraz ++ z rodziny.

06.06.2022 – poniedziałek, Święto NMP Matki Kościoła

1. Za ++ męża Rocha Greupnera w r.. śm.; rodziców Leona i Joannę Pyka, zięcia Mariana Mazura; teściów Greupner; Józefa i Reginę Cebula; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ mamę Rozalię Kokot; dziadków Magdalenę i Pawła Kokot; Marię i Józefa Marszałek i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i łaski w rodzinach Piskoń i Jonienc.

07.06.2022 – wtorek

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

08.06.2022 – środa, wspomnienie św. Jadwigi Królowej

1. Za ++ ojca Pawła Kampę w r. śm.; mamę Annę; siostrę Helenę Kampa, teścia Eugeniusza Czaję; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Franciszka Pielorza w 30-sty dzień po śmierci.

09.06.2022 – czwartek, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Za ++ rodziców Otylię i Wilhelma Sowa; męża Norberta; Klarę, Józefa i Jana Wojsa, dziadków: Sowa, Kaloch i Gmyrek; ks. Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za + Eugeniusza Stracha w 30-sty dzień po śmierci.

10.06.2022 – piątek

Za ++ Martę i Józefa Gierok, rodziców Cecylię i Wincentego Suszka; Helenę  i Józefa Brodackich, Martę i Józefa Greupner, Helenę Lesz, siostrzeńca Piotra; ++ z pokrewieństwa  i kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Częstochowy (w kościele).

11.06.2022 – sobota, wspomnienie św. Barnaby

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

W intencji żyjących i zmarłych członków rodziny Parys.

Droniowice:

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Katarzyny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i łaski dla Katarzyny Strach z ok. 50 rocznicy urodzin.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ matkę Hildegardę Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jana Golenię i

++ dziadków z obu stron.

12.06.2022 – niedziela, Uroczystość Trójcy Najświętszej

Za ++ syna Stanisława Kupiec w r. śm. męża Józefa, Marka Kupiec, teściów Brunona i Martę, rodziców Józefa i Ernestynę Respondek, braci: Jerzego i Ernesta; Pawła Hanszlę, Teresę i Huberta Jon,

++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Franciszkę, Piotra, Konrada i Marię Pluta; Gertrudę, Edwarda, Urszulę i Wiktora Joś, Agnieszkę Mnich; ++ z pokrewieństwa, sąsiadów i znajomych.

Nabożeństwo fatimskie.

Za ++ męża Zdzisława Knopa w r. śm. i pamiątkę urodzin;

++ z rodzin Knop, Olszok i Mazurkiewicz.

Droniowice:

O dar życia wiecznego dla ++ rodziców Henryki i Jana Mroczek w pamiątkę ur.; Marcina Bodory; Jana, Michała i Erwina;

++ dziadków z obu stron i dla dusz w czyśćcu cierpiących.