Od 12 czerwca 2022 do 19 czerwca 2022

12.06.2022 – niedziela, Uroczystość Trójcy Najświętszej

Za ++ syna Stanisława Kupiec w r. śm. męża Józefa, Marka Kupiec, teściów Brunona i Martę, rodziców Józefa i Ernestynę Respondek, braci: Jerzego i Ernesta; Pawła Hanszlę, Teresę i Huberta Jon, ++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Franciszkę, Piotra, Konrada i Marię Pluta; Gertrudę, Edwarda, Urszulę i Wiktora Joś, Agnieszkę Mnich; ++ z pokrewieństwa, sąsiadów i znajomych.

Nabożeństwo fatimskie.

Za ++ męża Zdzisława Knopa w r. śm. i pamiątkę urodzin; ++ z rodzin Knop, Olszok i Mazurkiewicz.

Droniowice:

O dar życia wiecznego dla ++ rodziców Henryki i Jana Mroczek w pamiątkę ur.; Marcina Bodory; Jana, Michała i Erwina; ++dziadków z obu stron i dla dusz w czyśćcu cierpiących.

13.06.2022 – poniedziałek, wspomnienie św. Antoniego z Padwy

Za ++ ojca Wilhelma Mnicha w pamiątkę ur.; matkę Elżbietę;

++ z rodzin: Mnich, Widera i Szulc.

W intencji wspólnoty Żywego Różańca.

Nabożeństwo fatimskie.

14.06.2022 – wtorek, wspomnienie bł. Michała Kozala

Za + Franciszka Pielorza od Sąsiadów.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

15.06.2022 – środa

1. Za ++ ojca Edwarda Sirka w r. śm.; mamę Jadwigę

i ++ z pokrewieństwa.

2. Za + Lidie Gałeczkę od Pracowników SP Sadów.

16.06.2022 – czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Za ++ Mariana Neumanna w r. śm.; ojca Emila Burka, teścia Pawła Neumanna, szwagra Piotra Olczyka; dziadków: Bonk i Burek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

W intencji Parafian. Po Mszy świętej procesja.

Za ++ rodziców Teresę i Jana Gabor; Marię i Romana Neumann, Henryka Malek, Leonarda Gabora; ++ księży: Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego oraz ++ z pokrewieństwa.

Za ++ ojca Wacława Kozielskiego, matkę Elżbietę; ++ z rodzin: Kozielski, Konieczny, Wolnik, Olszok, Piskoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.06.2022 – piątek, wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

W intencji Pielgrzymów wyruszających do Częstochowy.

Za ++ rodziców Różę i Alojzego Bartoszek, brata Jana; Joannę Mańka, Franciszka Ulfika, Katarzynę Matusek, Gertrudę Kałuża, ks. Pawła Kałużę; ++ dziadków z obu stron, kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

18.06.2022 – sobota

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie dla Koleżanek, Kolegów i Nauczycieli z okazji 40-tej rocznicy ukończenia Szkoły Podstawowej w Hadrze oraz o dar życia wiecznego dla ++ Nauczycieli, Koleżanek i Kolegów.

Chrzty i roczki: Alicja Mizera i Maja Fuchs

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za + Anielę Poloczek od koleżanki Adeli.

19.06.2022 – XII niedziela zwykła

Za + męża Marcina Raja w 4 r. śm.

Wotywna do św. Józefa za Parafian ze szczególną modlitwą w intencji Ojców.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ ojca i dziadka Henryka Grzonę w pam. ur. matkę Łucję

i ++ z krewnych.

Droniowice:

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak, Annę i Stanisława Wtorkiewicz; Joannę Gołąbek, Romana Kamińskiego; Marię i Jerzego Sojka; i za dusze w czyśćcu cierpiące.