Od 3 lipca 2022 do 10 lipca 2022

03.07.2022 – XIV niedziela zwykła

Za ++ Teodora Kandzię w pamiątkę ur., jego żonę Marię;

++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ ojca Henryka Sowę z ok. dnia Ojca – Msza św. ofiarowana od syna Patryka z rodziną i córki Renaty.

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smol; rodziców z obu stron, brata Gerarda, siostry: Helenę i Elżbietę; Augustyna Cierpioł, Augustyna Smol; Emę i Herberta Szczudło; Różę i Leona Kłosek; Roberta Krawczyka, Marie Piskoń; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

04.07.2022 – poniedziałek

Za ++ rodziców Gertrudę i Antoniego Przybyła; siostry: Cecylię i Jadwigę; braci: Stanisława i Piotra; Mariana Przybyłę; Marka i Roberta Przybyła; szwagrów: Antoniego i Pawła; bratowe: Jadwigę i Anielę Przybyła;

++ dziadków.

1900

Za ++ męża, ojca i dziadka Augustyna Smol; syna Piotra; rodziców Bernarda i Teresę Pluta, Monikę i Franciszka Smol;  Roberta Krawczyka,  Różę i Leona Kłosek; Emę i Herberta Szczudło; matkę chrzestną;

++ z rodzin: Smol, Pluta, Krzywoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

05.07.2022 – wtorek

Za + Annę Kandzia w pamiątkę ur., męża Andrzeja i ++ z pokrewieństwa.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

06.07.2022 – środa, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Za + męża Henryka Witka; teściów Małgorzatę i Alojzego Witek; Matkę Helenę Prandzioch; ++ z rodzin Witek, Prandzioch, Umlauf i Kozuch.

07.07.2022 – I-szy czwartek miesiąca

Za ++ Agnieszkę i Józefa Osadnik; Piotra, Gertrudę i Antoniego Przybyła; ++ dziadków i pokrewieństwo.

1900

Za ++ ojca Józefa Sukiennika w r. śm.; matkę Agnieszkę, brata Józefa;  Eleonorę, Błażeja i Andrzeja Langosz; Rajmunda Główkę; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.07.2022 – piątek, wspomnienie św. Jana z Dukli

Za ++ rodziców Franciszkę i Tadeusza Grunert; Jadwigę i Ryszarda Opiela; braci Józefa i Antoniego; ++ z rodzin: Szwedziński, Grunert, Opiela; księży: Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

09.07.2022 – sobota

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Łukasza, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Łukasza Błacha z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

10.07.2022 – XV niedziela zwykła

Za ++ Piotra Przybyłę, Artura Błaszczyka; dziadków Przybyła, Osadnik, Błaszczyk, Skolik i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża Krzysztofa Smagła w 2 r. śm.; teścia Władysława; dziadków Smagieł i Adamiszyn; ++ z pokrewieństwa, sąsiadów i znajomych.

Droniowice:

W intencji wspólnoty sołectwa Droniowice z racji Święta Herbaty Lipowej.