Od 10 lipca 2022 do 17 lipca 2022

10.07.2022 – XV niedziela zwykła

Za ++ Piotra Przybyłę, Artura Błaszczyka; dziadków Przybyła, Osadnik, Błaszczyk, Skolik i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża Krzysztofa Smagła w 2 r. śm.; teścia Władysława; dziadków Smagieł i Adamiszyn; ++ z pokrewieństwa, sąsiadów i znajomych.

Droniowice:

W intencji wspólnoty sołectwa Droniowice z racji Święta Herbaty Lipowej.

11.07.2022 – poniedziałek, święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Magdaleny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Magdaleny Ligendzy z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

1900

Za ++ rodziców Różę i Leona Kłosek; braci: Grzegorza i Pawła, bratową Jadwigę; ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

12.07.2022 – wtorek, wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu

Za ++ Annę i Henryka Gajda; ++ z rodzin: Gajda, Grela, Psyk, Baron, Koper, Linek i Wańczyk.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

13.07.2022 – środa, wspomnienie św. pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta

Za ++ matkę Helenę w r. śm.; męża Władysława w pamiątkę ur.; dziadków Annę i Michała Stec, Julię i Bolesława Pytel oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo fatimskie.

14.07.2022 – czwartek

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda;  Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomalla; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa;

++ z pokrewieństwa.

1900

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Jadwigi i św. Natalii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Natalii Imiołczyk z okazji 18-tej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Członków wspólnoty Żywego Różańca.

Nabożeństwo fatimskie.

15.07.2022 – piątek, wspomnienie św. Bonawentury

Za ++ syna Piotra, rodziców Jana i Jadwigę Jarząbek, brata Ludwika, Joannę i Ludwika Sowa, braci: Pawła, Hermana i Franciszka, siostrę Marię, szwagrów: Jana, Henryka i Karola, szwagierkę Helenę, Teresę Polak i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

16.07.2022 – sobota, wspomnienie NMP z Góry Karmel

Ślub: Mazoń – Karpiuk.

Chrzty i roczki: Blanka Kita, Aleksander Kołaczuch

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ rodziców Eligiusza i Gertrudę Lasłowskich; rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; ++ z rodzin: Lasłowski, Marszałek, Opiela, Dziuk, Błach, Wodarz i Zając; ++ ks. Jana Opielę i siostrę zakonną Bernadetę.

17.07.2022 – XVI niedziela zwykła

Za + Antoniego Żyłkę w pamiątkę ur.

Za ++ Różę, Emanuela, Cecylię i Mariana Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło oraz ++ z pokrewieństwa.

Droniowice:

Za ++ Józefa Gmyrka; Pawła i Franciszkę; Pawła i Jadwigę, siostrę Marię, szwagra Pawła; Jana, Irenę i Jerzego Stojek oraz ++ z rodzin: Gmyrek i Dziuk.