Od 17 lipca 2022 do 24 lipca 2022

17.07.2022 – XVI niedziela zwykła

Za + Antoniego Żyłkę w pamiątkę ur.

Za ++ Różę, Emanuela, Cecylię i Mariana Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło oraz ++ z pokrewieństwa.

Droniowice:

Za ++ Józefa Gmyrka; Pawła i Franciszkę; Pawła i Jadwigę, siostrę Marię, szwagra Pawła; Jana, Irenę i Jerzego Stojek oraz ++ z rodzin: Gmyrek i Dziuk.

18.07.2022 – poniedziałek

Za ++ Jadwigę, Stanisława, Józefa i Halinę Przybyła; Marię i Sebastiana Drońskich, Henryka Maksa; ++ dziadków i pokrewieństwo.

1900

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak; Augustynę i Konrada Cierpioł; Elżbietę i Erwina Muś; Gertrudę i Jana Rajner; ++ dziadków i krewnych oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

19.07.2022 – wtorek

Wotywna do św. Józefa za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

20.07.2022 – środa

1. Za ++ ojca Józefa Skolika; Adama królika; Anielę i Bronisława Minkina, wujka Józefa; Łucję i Henryka Skolik; Krystynę i Ludwika Imach.

2. Za + Józefa Purgola w 30-sty dzień po śmierci.

21.07.2022 – czwartek

Za ++ Czesława Szczygła, Stefana Gołombka; rodziców Elżbietę i Jana Gołombek; Klarę i Teodora Szczygieł; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1900

Za ++ rodziców Klarę i Wiktora Cogiel, Jerzego Imiołczyk, szwagra Mariusza; dziadków i z pokrewieństwa: Cogiel i Imiołczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

22.07.2022 – piątek, święto św. Marii Magdaleny

Za ++ męża Jerzego Pucała; Józefa i Annę Pucała, Andrzeja i Leona Pucała; Marię i Walentego Plaszczok; Annę Plaszczok Tomasza Widerę, Teresę i Pawła Łupierz, Mariana Szczęsnego.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

23.07.2022 – sobota, święto św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy

110-lecie OSP Wierzbie. Msza św. przez wstawiennictwo św. Floriana i św. Anny, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Druhów OSP Wierzbie z pamięcią modlitewną o zmarłych Druhach.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ ojców Eryka Szulca i Czesława Kitę; Henryka Sowę, Benedykta Szymańskiego, Marię Sigmund; Joannę i Karola Gajda, Piotra Urbańczyka, Andrzeja Tyrałę; ++ dziadków z obu stron, ciocie i wujków, Kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

24.07.2022 – XVII niedziela zwykła

Za ++ męża Piotra Jonienca, rodziców Morawiec, teściów Jonienc, Teresę Widera: ++ dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Segiet, Kempa, Więcek, Wilczek, Morawiec, Jonienc i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża Wernera Schulza w r. śm.; rodziców Annę i Józefa Grześczyk w r. śm.; teściów Annę i Karola Schulz, siostrę Krystynę Glomb, szwagra Waldemara Lisieckiego i ++ z pokrewieństwa.

Droniowice:

Za ++ Romana Morawiaka, wnuczkę Annę, matkę Gertrudę; Klarę i Edmunda Morawiak, Augustyna Olszok, Marię i Jerzego Wołowczyk, siostrę Katarzynę; Marię Kałwak i Marię Pastuła; czterech braci, bratowe, szwagrów; ++ z rodziny Pawełczyk i pokrewieństwo.