Od 28 sierpnia 2022 do 4 września 2022

28.08.2022 – XXII niedziela zwykła

Za ++ matkę Zytę w pam. ur.; ojca Tadeusza Wiatowskiego, męża Krzysztofa Wojsę; ++ dziadków: Wiatowski, Krzywoń, Żyłka; księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ żonę Teresę Piskoń; rodziców Marię i Emanuela Piskoń; teściów Matyldę i Augustyna Tyrała, bratanicę Bogusławę Czaja; szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków: Piskoń i Polasek i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ matkę Marię Rokosa; Pawła i Jadwigę Dziuk; siostrę Marię; ++ z rodzin: Dziuk i Rokosa.

29.08.2022 – poniedziałek, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Za ++ syna Piotra Retig w pam. ur., rodziców Emila i Rozalię Damek w pam. ur.; teściów Jana i Annę Retig; siostrę Irenę, szwagra Norberta Osadnik, siostrzenicę Marię Preg, braci: Antoniego i Józefa, szwagrów: Jerzego, Gerarda, Ludwika Retig i Augustyna Słabika; ++ z pokrewieństwa, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

1900

1. Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Sukiennik.

2. Za + Bogdana Jaronia w 30-sty dzień po śmierci.

30.08.2022 – wtorek

Za + Marię Dziuk od Róży 2 z Sadowa.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

31.08.2022 – środa

Za ++ Pawła Gmyrka; rodziców Franciszkę i Pawła; Marię, Jana, Adelajdę, Irenę, Gabriela, Józefa, Antoniego, Jana i Rocha; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

01.09.2022 – I-szy czwartek miesiąca

Msza święta za Uczniów, Nauczycieli i Pracowników ZS-P w Sadowie, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym.

Za + Jana Mazurkiewicza w pam. ur. oraz ++ z rodzin: Mazurkiewicz, Knop, Skubała i Kempa.

1900

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Eugeniusza Kulisza z ok. 50-tej rocznicy urodzin oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci.

02.09.2022 – I-szy piątek miesiąca

1. Za + Rozalię Kokot w pam. ur.

2. W intencji Czcicieli NSPJ.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

03.09.2022 – I-sza sobota miesiąca, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

W intencji wspólnoty Róż Różańcowych.

Ślub: Szczygioł – Gaweł.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ Józefa Żyłkę w r. śm.; jego żonę Annę; Marię, Jana i Jacka Brodackich; ++ dziadków i krewnych z rodzin: Żyłka, Brodacki i Janiczek.

04.09.2022 – XXIII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec w pam. ur.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Urszuli i Jana Minkina z ok. 40-tej rocznicy ślubu.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ Helenę i Józefa; Piotra, Annę, Wojciecha, Klarę i Walentego Brodackich; Martę i Józefa Gierok; ++ z rodzin: Brodacki, Lerche i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.