Od 4 września 2022 do 11 września 2022

04.09.2022 – XXIII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec w pam. ur.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Urszuli i Jana Minkina z ok. 40-tej rocznicy ślubu.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ Helenę i Józefa; Piotra, Annę, Wojciecha, Klarę i Walentego Brodackich; Martę i Józefa Gierok; ++ z rodzin: Brodacki, Lerche i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

05.09.2022 – poniedziałek

1. Za ++ ojca Józefa Skolika; Adama Królika; Anielę i Bronisława Minkina, wujka Józefa; Łucję i Henryka Skolik; Krystynę i Ludwika Imach.

2. Za + Agnieszkę Bartoszek w 30-sty dzień po śmierci.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi  i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Korzekwa.

06.09.2022 – wtorek

Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosławieństwo dla Bożeny.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

07.09.2022 – środa

1. Za ++ ojca Piotra Przybyłę; dziadków: Przybyła i Osadnik oraz Marię Wojcieszczyk

2. Za + Mariana Janasa od Synów.

08.09.2022 – czwartek, święto Narodzenia NMP

Za + matkę Jadwigę Sirek w 3 r. śm.; ojca Edwarda; ++ dziadków z obu stron, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi  i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Skorupa.

09.09.2022 –piątek

1. Za ++ żonę Halinę Pielorz w r. śm.; rodziców Marię i Augustyna, dziadków Paulinę i Józefa; Agnieszkę i Helenę Pielorz; szwagrów Henryka i Tadeusza; ++ z pokrewieństwa i ks. Mariana Śliwińskiego.

2. Za + Franciszka Kempę w 30-sty dzień po śmierci.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

10.09.2022 – sobota

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Romana Jagusioka z ok. 60-tej rocznicy urodzin.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Franciszka Kubiciel z ok. 50-tej rocznicy ślubu.

11.09.2022 – XXIV niedziela zwykła

Za ++ Martę Jaskóła w r. śm.; Józefa Jaskółę, Klarę Kontny, Lidię i Ryszarda Gałeczka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ siostrę Irenę Kandzia w pam. ur.; rodziców Dominika i Agnieszkę Kandzia; Annę i Wilhelma Ledwoń i ++ z pokrewieństwa.

Sadów: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Droniowice:

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi  i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin: Krawczyk, Mańka i Zieliński.