Od 11 września 2022 do 18 września 2022

11.09.2022 – XXIV niedziela zwykła

Za ++ Martę Jaskóła w r. śm.; Józefa Jaskółę, Klarę Kontny, Lidię i Ryszarda Gałeczka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ siostrę Irenę Kandzia w pam. ur.; rodziców Dominika i Agnieszkę Kandzia; Annę i Wilhelma Ledwoń i ++ z pokrewieństwa.

Sadów: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Droniowice:

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi  i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin: Krawczyk, Mańka i Zieliński.

12.09.2022 – poniedziałek, NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej

Za ++ męża Wojciecha Szuflę; 3 synów i ich rodziców; ++ z rodzin: Szufla, Kawoń, Bujara i Polak.

W intencji wspólnoty Żywego Różańca.

Nabożeństwo fatimskie.

13.09.2022 – wtorek, wspomnienie św. Jana Chryzostoma

1. Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; Elżbietę i Wiktora Zając; ks. Jana Opielę, Eugeniusza Błacha; Cecylię i Zenona Dziuk.

2. Za ++ ojca Alojzego Sprota w 5 r. śm., matkę Halinę Sprot; dziadków Wilhelma i Marię Sprot, Aleksego Bartochę; Henryka i Jana Wyrobek, Józefa Skorupę; ++ z rodzin: Sprot, Bartocha, Gros, Pach, Dewor, Wyczka i Konopka; ++ sąsiadów i kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

Nabożeństwo fatimskie.

14.09.2022 – środa, święto podwyższenia Krzyża Świętego

1730 Droga Krzyżowa w intencji Ukrainy, z racji Dnia Modlitwy za Ukrainę.

1. Za ++ ojca Franciszka Baer w r. śm.; mamę Monikę, brata Józefa;

++ dziadków: Sowa, Baer i Lucynę Kawa.

2. Za + Józefa Purgola od Rodzeństwa.

15.09.2022 – czwartek, wspomnienie MB Bolesnej

1. Za ++ Marię i Teodora Kandzia w r. śm. i ++ z pokrewieństwa.

2. Za + Andrzeja Kacprzyńskiego od Sąsiadów z ul. Powstańców Śl. 106 i 108.

Za + męża Tomasza Grabowskiego w pam. ur.

16.09.2022 – piątek, wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana

1. Za ++ Helenę i Pawła Nowak; ++ z rodzin Wysocki i Nowak; krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Franciszka Kempę od Sąsiadów.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

Katecheza przedchcielna w kościele.

17.09.2022 – sobota

Chrzty i roczki: Agata Prandzioch, Borys Skorupa, Tymon Kołaczuch.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i Tadeusza Kłosek z okazji 35-tej rocznicy ślubu; dla Jadwigi z ok. 60-tej rocznicy urodzin; oraz o opiekę i zdrowie dla rodzin: Kołaczuch i Matusek.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ ojca Ludwika Sowę w r. śm.; matkę Klarę Sowa; Marka i Eugeniusza Zamoskich; Augustyna i Marię Świtała; Annę, Piotra i Wilhelma Gansiniec; Elżbietę i Władysława Kulesza; Cecylię Adamek; Jolantę i Eugeniusza Tenus; ++ dziadków i z pokrewieństwa.

18.09.2022 – XXV niedziela zwykła

Za ++ Helenę i Tomasza Anioł; Ilonę i Romana Koczuła; Agnieszkę, Teresę, Huberta, Pawła, Gerarda i Szymona Janiczek, Feliksa Barwickiego.

Za ++ męża Franciszka Umlauf; jego rodziców Barbarę i Antoniego; brata Jana; siostry: Hildegardę i Helenę; rodziców Agnieszkę i Jana Świtała; Józefa Buraczyńskiego; ++ z rodzin: Umlauf, Matusek, Świtała i Henel.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; rodziców Eligiusza i Gertrudę Lasłowskich; siostrę Bernadetę i ks. Jana Opielę; Lucjana i Adama; ++ z rodzin: Marszałek; Lasłowski, Zając, Wodarz, Brol, Dziuk, Błach i Zowada; ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

Droniowice:

Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Henrykę i Jana Mroczek w r. śm.; męża, ojca i dziadka Marcina Bodorę; Jana Pietrzaka, Michała Mroczka i Erwina Piskon oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.