Od 18 września 2022 do 25 września 2022

18.09.2022 – XXV niedziela zwykła

Za ++ Helenę i Tomasza Anioł; Ilonę i Romana Koczuła; Agnieszkę, Teresę, Huberta, Pawła, Gerarda i Szymona Janiczek, Feliksa Barwickiego.

Za ++ męża Franciszka Umlauf; jego rodziców Barbarę i Antoniego; brata Jana; siostry: Hildegardę i Helenę; rodziców Agnieszkę i Jana Świtała; Józefa Buraczyńskiego; ++ z rodzin: Umlauf, Matusek, Świtała i Henel.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; rodziców Eligiusza i Gertrudę Lasłowskich; siostrę Bernadetę i ks. Jana Opielę; Lucjana i Adama; ++ z rodzin: Marszałek; Lasłowski, Zając, Wodarz, Brol, Dziuk, Błach i Zowada; ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

Droniowice:

Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Henrykę i Jana Mroczek w r. śm.; męża, ojca i dziadka Marcina Bodorę; Jana Pietrzaka, Michała Mroczka i Erwina Piskon oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

19.09.2022 – poniedziałek

Wotywna do św. Józefa w intencji Parafian.

Za + Kamila Potempę w pam. ur.; oraz ++ z rodzin Korzekwa i Łebek.

20.09.2022 – wtorek, wspomnienie św. Andrzeja, Pawła i Towarzyszy

Za ++ Augustyna, Annę i Marię Kopyto; Jana, Marię i Jacka Brodackich; ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

21.09.2022 – środa, święto św. Mateusza, Ewangelisty

1. Za ++ rodziców Pelagię i Gerarda Greupner, Teodora Krawczyka w r. śm., Kazimierę, Mateusza i Grzegorza Greupner; ++ dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Krawczyk, Greupner, Klink i Styczyrz.

2. Za ++ rodziców Henrykę i Bronisława Krasoń; ++ z pokrewieństwa.

22.09.2022 – czwartek

1. Za ++ Elfrydę, Franciszka, Antoniego i Jerzego Żyłka; Sylwestra Ślimoka, Rudolfa i Bernardetę Borosz; ++ dziadków i pokrewieństwo.

2. Za + Ryszarda Olszoka w 30-sty dzień po śmierci.

Za ++ Elżbietę Dewor w r. śm.; ojca Piotra, brata Jana; Damiana, Emilię i Franciszka Pytel oraz ++ z rodziny.

23.09.2022 –piątek, wspomnienie św. o. Pio z Petrelciny

1. Za + Rudolfa Borosza; ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo.

2. Za + Marię Dziuk od rodziny Macioszek.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

24.09.2022 – sobota

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Zenona Sowy z ok. 60-tej rocznicy urodzin.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ Antoniego Żyłkę w r. śm.; rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa: Żyłka, Endzelewicz, Pyrek, Kozuch i za dusze w czyśćcu cierpiące.

25.09.2022 – XXVI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Piotra i Helenę Lach; Stefana i Gertrudę Chwałek;

++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo z rodzin: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Adelajdę i Jana Nawrat, siostrę Gabrielę, braci: Stefana i Pawła oraz ++ z pokrewieństwa Piekac i Nawrat.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ Zofię Duda w pam. ur.; ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo z rodzin: Sowa, Duda, Richter, Pilawa i Thomalla.

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Gerarda Gawlika; rodziców Piotra i Paulinę Gawlik, Elżbietę i Augustyna Masoń, bratową Marię Masoń, szwagra Edwarda Guzy, Romana i Magdalenę Ledwoń i ++ z pokrewieństwa.