Od 23 października 2022 do 30 października 2022

23.10.2022 – XXX niedziela zwykła

Za ++ córkę Bogusławę Czaja w pam. ur.; rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała, Marię i Emanuela Piskoń, siostrę Teresę Piskoń; szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków i pokrewieństwo: Tyrała i Piskoń.

Za + męża i ojca Grzegorza Greupnera w 2 r. śm.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 8, Sadów).

Za ++ Tadeusza Piątek, jego żonę Dorotę; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek, Jana Borka; Agnieszkę i Pawła Greupner i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Różaniec wspólnoty sołectwa Harbułtowice w remizie.

Droniowice:

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwo MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Ireny i Eryka Nowak z ok. 55-tej rocznicy ślubu.

24.10.2022 – poniedziałek

Za ++ Annę i Augustyna Kampczyk; Mariannę i Włodzimierza Twarkowskich; Krystynę Turzyńską w r. śm.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Sadów).

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach Wieczorek i Jaksik.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 12, Droniowice).

25.10.2022 – wtorek

Za + Bogdana Ogórka od Jolanty Zasady z dziećmi.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 10, Sadów).

26.10.2022 – środa

Za + mamę i babcię Łucję Grzona, ojca Henryka i ++ z pokrewieństwa.

27.10.09.2022 – czwartek

1. Za ++ Marka, Pawła i Urszulę Mańka; Marię i Józefa Segiet; ++ z rodzin: Segiet, Jonienc i Kempa; ++ sąsiadów, siostry zakonne, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ Marię Dziuk, Lidię Gałeczka i Marię Kociok od Apostolatu Maryjnego i Związku Emerytów i Rencistów – koło Sadów.

Nabożeństwo różańcowe (Apostolat Maryjny).

Za ++ Pawła, Klemensa i Marię Małyska w r. śm.; ojca i dziadka Piotra Jonienc, szwagra Zygmunta Jańtę; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Droniowice).

28.10.2022 – piątek, św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

1. Za ++ Martę i Wincentego Mikuda;  Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomalla; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa;

++ z pokrewieństwa.

2. Za ++ rodziców Annę i Wiktora Prandzioch; dziadków Annę i Konstantego Prandzioch; Marię i Józefa Ledwoń, bratanka Damiana Prandziocha; Ritę i Eugeniusza Rudek; Henryka, Konrada, Agnieszkę, Helenę Prandzioch; Anielę i Józefa Poloczek
i ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo różańcowe (III Zakon św. Franciszka).

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 20.00.

29.10.2022 – sobota

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i Pawła Pach z okazji 50-tej rocznicy ślubu.

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i Adama Pietrzaków z okazji 50-tej rocznicy ślubu.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ Annę i Józefa Żyłka; Cecylię, Aleksandra, Stefanię, Leszka Kwit; Marię i Franciszka Wańczyk, Henrykę i Zdzisława Nowickich, Stanisława Ślimoka oraz za ++ dziadków i ks. Mariana Śliwińskiego.

30.10.2022 – XXXI niedziela, kiermasz kościoła w Sadowie

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, pokrewieństwo, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Benedykta Szymańskiego w 1 r. śm.

Nabożeństwo różańcowe.

Za + męża Józefa Preiss; ++ z rodzin Preiss i Czernecki.

Droniowice:

O dar życia wiecznego dla męża, ojca i dziadka Marcina Bodory w pam. ur.; rodziców Jana i Henryki Mroczek; dziadków z obu stroni dla dusz w czyśćcu cierpiących.