Od 6 listopada 2022 do 13 listopada 2022

06.11.2022 – XXXII niedziela zwykła

Za ++ Marcina Raja, dziadków Zofię i Stanisława Fronczek; Cecylię i Alojzego Trybus; Reginę i Stefana Szymiec; Marię i Alojzego Raj;

++ z rodzin: Raj, Trybus, Fronczek i Szymiec.

Za ++ matkę Hildegardę Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jana Golenię

i ++ dziadków z obu stron.

Modlitwa różańcowa za zmarłych.

Za ++ męża Pawła Sowę, syna Henryka; rodziców Antoniego i Helenę Szulc; Ludwika i Joannę Sowa, brata Eryka Szulca; szwagrów: Franciszka, Hermana, Jana; szwagierkę Helenę; Karola i Marię Popiołek; Teresę Polak, Piotra Sowę; Renatę i Bolesława Klama ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ męża i ojca Tomasza Grabowskiego w 9 r. śm.; ojca Feliksa, teścia Rafała; Henryka Jelonek; ++ z rodzin Grabowski, Latosiński, Krasoń, Dewor.

07.11.2022 – poniedziałek

Za ++ ojca Jana Wyrobka, teścia Włodzimierza Żułtaszek w rocznice ich śmierci; Henryka Wyrobka, Józefa Skorupę i ++ z pokrewieństwa.

Modlitwa różańcowa za zmarłych.

Za ++ Cecylię Wołowczyk, córkę Anielę; Teresę i Damiana Myrcik, Huberta Graniczny, Michała Jończy; Eugeniusza Imiołczyka; Emila i Pamelę Duda; ++ z rodzin: Wołowczyk, Myrcik, Jończy, Prandzioch i Graniczny oraz ++ z pokrewieństwa.

08.11.2022 – wtorek

Za ++ męża Henryka Szulc; teściów Walerię i Franciszka, rodzeństwo: Józefa; Irenę, Gertrudę, Emanuela, Ernę i Mateusza Maroń; rodziców Józefa i Janinę Paprotnych, braci: Jerzego i Ryszarda; siostry: Krystynę i Grażynę, bratową Łucję; szwagrów: Jerzego i Bolesława, Annę Kalus; ++ dziadków z obu stron i księży: Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego.

09.11.2022 – środa, Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

1. Za ++ rodziców Annę i Gerarda Drynda; Dorotę i Edwarda Osadnik
++ z pokrewieństwa.

2. Za + Adelajdę Prandzioch od Rodziny Czubskich.

10.11.09.2022 – czwartek, wspomnienie św. Leona Wielkiego

1. Za ++ Bernata i Rudolfa Borosz; ++ dziadków i pokrewieństwo.

2. Za + Kamila Klink w 30-sty dzień po śmierci.

Za ++ rodziców Klarę i Karola Pyka; Elżbietę i Piotra Dewor; braci: Jana i Damiana; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.11.2022 – piątek, wspomnienie św. Marcina Z Tours

W intencji Ojczyzny z prośbą o zgodę, zdrowie i pokój.

1. Za + męża Gintera Żyłkę w r. śm.; rodziców Karola i Martę;

++ dziadków, pokrewieństw i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Huberta Knopika w 1 r. śm.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

12.11.2022 – sobota, wspomnienie św. Jozafata

Do Miłosierdzia Bożego za ++ Członków Wspólnoty Franciszkańskiej.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ rodziców Emilię i Franciszka Adamek; Rafała i Joachima Korbel; dziadków: Adamek i Drynda; Pawła Niedworok; Pawła, Franciszka i Rozalię Drynda, Gotfryda i Lucjana Danisz.

13.11.2022 – XXXIII niedziela

Za ++ męża i ojca Gerarda Ślezionę; rodziców Jadwigę i Wiktora Śledziona; Anna i Jana Szymańskich; Annę, Józefa i Benedykta Szymańskich, Zbigniewa Tyfel  i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża i ojca Krzysztofa Osyrę w pam. ur.; rodziców Martę i Alfonsa Lukosek; teściów Marię i Wiktora Osyra, Jadwigę i Franciszka Fussy;

++ z pokrewieństwa.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ Teresę Sojka w 2 r. śm. Marię i Antoniego Klink; Jadwigę i Stefana Sojka, Irenę Pietrek, Franciszkę Potrawa; ++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Augustyna Smol; syna Piotra; rodziców Bernarda i Teresę Pluta; Monikę i Franciszka Smol; ++ z rodzin: Smol, Pluta i Krzywoń oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.