Od 30 października 2022 do 6 listopada 2022

30.10.2022 – XXXI niedziela, kiermasz kościoła w Sadowie

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, pokrewieństwo, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Benedykta Szymańskiego w 1 r. śm.

Nabożeństwo różańcowe.

Za + męża Józefa Preiss; ++ z rodzin Preiss i Czernecki

Droniowice:

O dar życia wiecznego dla męża, ojca i dziadka Marcina Bodory w pam. ur.; rodziców Jana i Henryki Mroczek; dziadków z obu stroni dla dusz w czyśćcu cierpiących.

31.10.2022 – poniedziałek

Za + ks. Piotra Lewandowskiego w 4 r. śm.

Nabożeństwo różańcowe.

Za + syna Bogdana Jaronia i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Różaniec Róża 9, Droniowice

01.11.2022 – wtorek, UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Za ++ Marię i Krystiana Skolik; Jadwigę i Józefa Lerche, braci: Ludwika i Jana, szwagrów: Artura, Jana, Piotra i Gabriela; ++ z pokrewieństwa: Skolik i Lerche, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Jana Gołombka w 2 r. śm., Elżbietę i Stefana Gołombek; Klarę, Teodora i Czesława Szczygieł; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Piotra Kandzię; rodziców Annę i Wilhelma Ledwoń; Dominika i Agnieszkę Kandzia; siostrę Irenę, Rozalię Kokot i

++ z pokrewieństwa.

Nieszpory świąteczne a po nich różaniec i procesja na cmentarz.

Za Parafian.

Różaniec i procesja na cmentarz.

02.11.2022 – środa, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

Za ++ Kapłanów.

Za wszystkich Wiernych Zmarłych.

Modlitwa różańcowa za zmarłych.

W intencjach Ojca Świętego.

03.11.2022 – I-szy czwartek

1. Za ++ syna Krzysztofa Kowola w r. śm.; męża Alfreda teściów Pawła i Waleskę, rodziców Ludwika i Gertrudę Miozga, 2 szwagrów, szwagierkę Jadwigę; ++ dziadków, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Monikę Skowronek w 30-sty dzień po śmierci.

Modlitwa różańcowa za zmarłych.

Za ++ Józefa, Martę i Daniela Wołowczyk; Alojzego i Agnieszkę Styczyrz, Franciszka Bambynek i ++ z pokrewieństwa.

04.11.2022 – I-szy piątek, wspomnienie św. Karola Boromeusza

1. Za ++ Huberta Liebner, Józefa Grabińskiego, Marię Grabińską; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W intencji Czcicieli NSPJ.

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

05.11.2022 – I-sza sobota

W intencjach wspólnoty Żywego Różańca.

Modlitwa różańcowa za zmarłych.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ męża Ernesta Respondka, rodziców Ernestynę i Józefa Respondek; Annę i Piotra Galios; siostry: Łucję i Stefanię; szwagrów: Jerzego, Józefa, Pawła, Karola, Czesława i Alfonsa, kuzyna Manfreda; siostrzeńca Stanisława, kuzyna Manfreda Muc i za dusze w czyśćcu cierpiące.

06.11.2022 – XXXII niedziela zwykła

Za ++ Marcina Raja, dziadków Zofię i Stanisława Fronczek; Cecylię i Alojzego Trybus; Reginę i Stefana Szymiec; Marię i Alojzego Raj; ++ z rodzin: Raj, Trybus, Fronczek i Szymiec.

Za ++ matkę Hildegardę Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jana Golenię i ++ dziadków z obu stron.

Modlitwa różańcowa za zmarłych.

Za ++ męża Pawła Sowę, syna Henryka; rodziców Antoniego i Helenę Szulc; Ludwika i Joannę Sowa, brata Eryka Szulca; szwagrów: Franciszka, Hermana, Jana; szwagierkę Helenę; Karola i Marię Popiołek; Teresę Polak, Piotra Sowę; Renatę i Bolesława Klama++ dziadków obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ męża i ojca Tomasza Grabowskiego w 9 r. śm.; ojca Feliksa, teścia Rafała; Henryka Jelonek; ++ z rodzin Grabowski, Latosiński, Krasoń, Dewor.