Od 20 listopada 2022 do 27 listopada 2022

20.11.2022 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Za ++ Magdalenę i Pawła Kokot; Rozalię Kokot, Marię i Józefa Marszałek.

Za ++ rodziców Helenę i Tomasza Anioł; Hildegardę i Antoniego Młynek; Alojzego i Marię Anioł; Ilonę Koczuła; ++ z rodzin Barwicki i Trzop.

Za ++ męża i ojca Władysława Smagła; rodziców Wiktorię i Michała Adamiszyn; Mariana i Juliana Smagieł, syna Krzysztofa, brata Henryka, siostrę Danutę; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

Droniowice:

Za ++ rodziców Cecylię i Pawła Watoła; Urszulę i Pawła Neuman oraz

++ z rodzin: Brol, Kompała i Bula.

21.11.2022 – poniedziałek, wspomnienie Ofiarowania NMP

Za ++ Andrzeja Kandzię w pam. ur. i jego żonę Annę oraz

++ z pokrewieństwa.

Za + męża, ojca i dziadka Herberta Piskonia w 2 r. śm.

22.11.2022 – wtorek, wspomnienie św. Cecylii

Za ++ matkę Elżbietę Mnich w pam. ur. ojca Wilhelma; ++ z rodzin Mnich, Widera, Szulc oraz kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

23.11.2022 – środa

Za ++ męża Ryszarda Matuska; syna Marcina; rodziców Jana i Jadwigę Kociok; teściów Jerzego i Gertrudę Matusek; ++ rodzeństwo, pokrewieństwo i za kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

24.11.09.2022 – czwartek, wspomnienie św. Andrzeja i Towarzyszy

1. Za ++ rodziców Jadwigę i Ryszarda Kozuch; Agnieszkę i Józefa Osadnik; szwagrów: Jerzego i Piotra; ++ dziadków i pokrewieństwo.

2. Za + Irenę Kaczmarzyk w pamiątkę urodzin.

Za ++ rodziców Józefa i Agnieszkę Sukiennik w pam. ur., brata Józefa; Eleonorę, Błażeja i Andrzeja Langosz; Rajmunda Główka; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

25.11.2022 – piątek

Za ++ Gertrudę i Konrada Jonienc w pamiątkę ich urodzin.

26.11.2022 – sobota

Za ++ Artura Błaszczyka; Marię, Krystiana i Annę Skolik; Angelikę i Walentego Błaszczyk, Jana Waloszczyka; Helenę Krzywoń

++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu.

27.11.2022 – I Niedziela Adwentu

Za ++ Józefa i Jadwigę Wiatowskich; Wandę i Andrzeja Sprycha;

++ krewnych z obu stron.

Za ++ męża Henryka Plutę; rodziców Reginę i Franciszka Żyłka; Ingę, Stefanię i Jana Pluta; dziadków: Bernadetę, Marię i Józefa Kansy, Jana Borka, Rudolfa Borosza; ++ z  pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ córkę Beatę, syna Łukasza, rodziców Władysławę i Hieronima Mituła,; Stanisławę, Franciszka, i Małgorzatę Baszta, Jolantę i Huberta Knopik, Romana Kansy, Pawła Machonia i Renarda Kwietniowskiego;

++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Jana Stefanika, matkę Emilię Prandzioch

w r. śm., syna Arkadiusza, ojca Wawrzyńca, Mikołaja Mazura; ++ z rodzin: Stefanik, Ledwoń i Tobiasz; ++ z pokrewieństwa.