Od 27 listopada 2022 do 4 grudnia 2022

27.11.2022 – I niedziela Adwentu

Za ++ Józefa i Jadwigę Wiatowskich; Wandę i Andrzeja Sprycha;

++ krewnych z obu stron.

Za ++ męża Henryka Plutę; rodziców Reginę i Franciszka Żyłka; Ingę, Stefanię i Jana Pluta; dziadków: Bernadetę, Marię i Józefa Kansy, Jana Borka, Rudolfa Borosza; ++ z  pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ córkę Beatę, syna Łukasza, rodziców Władysławę i Hieronima Mituła,; Stanisławę, Franciszka, i Małgorzatę Baszta, Jolantę i Huberta Knopik, Romana Kansy, Pawła Machonia i Renarda Kwietniowskiego;

++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Jana Stefanika, matkę Emilię Prandzioch w r. śm., syna Arkadiusza, ojca Wawrzyńca, Mikołaja Mazura; ++ z rodzin: Stefanik, Ledwoń i Tobiasz; ++ z pokrewieństwa.

28.11.2022 – poniedziałek

1. Za ++ Matkę Hildegardę Furman w r. śm.; ojca Jana, Martę i Jana Pisula; ++ z rodzin: Skorupa, Furman i Pisula.

2. Za ++ męża Józefa Matuska; Jadwigę i Jerzego Matusek; Anastazję i Józefa Biernackich i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Renatę i Bolesława Klama w pam. ur.; Pawła i Henryka Sowa; Józefa i Marię Kołaczuch; ++ z pokrewieństwa, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

29.11.2022 – wtorek

Za Parafian.

30.11.2022 – środa, święto św. Andrzeja Apostoła

Za ++ męża i ojca Gabriela w r. śm.; syna Eugeniusza; Leszka; ++ z rodzin Jaguś, Lerche, Anioł i za dusze w czyśćcu cierpiące.

01.12.09.2022 – I-szy czwartek

1. Za ++ męża Józefa Skorupę w r. śm.; rodziców Cecylię i Piotra Skorupa; szwagrów; ++ z rodzin Skorupa, Wyczka, Szprot i Bromer.

2. Za + Władysława Smagła w 1 r. śm.

Za ++ Gerarda, Klarę, Agnieszkę i Nikodema Korzekwa; Gertrudę i Józefa Stefanik; Jadwigę i Edwarda Sirek, Marię i Pawła Łebek, Augustyna i Agnieszkę Macioł; Krystynę i Reinholda Mateja; Helenę i Romualda Janoszka; Stefanię Gorgosz, Kamila Potempę, Henryka Kanieckiego, Tadeusza Kandorę; ++ z pokrewieństwa i kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

02.12.2022 – I-szy piątek

1. Za ++ ojca Norberta Osadnika, matkę Irenę, siostrę Marię Preg, teścia Bruno Jamrozika; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

03.12.2022 –  I-sza sobota, wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

W intencji wspólnoty Róż Różańcowych.

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Anny i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa Kokota z okazji 50-tej rocznicy urodzin.

Za ++ Tadeusza Piątka w pam. ur.; jego żonę Dorotę; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek, Jana Borka; Agnieszkę i Pawła Greupner i za dusze w czyśćcu cierpiące.

04.12.2022 – II niedziela adwentu

Przez wstawiennictwo św. Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla górników i ich rodzin z pamięcią modlitewną o zmarłych górnikach.

Za ++ męża Jana Borka w r. śm.; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis, Franciszka i Marię Borek, Agnieszkę i Pawła Greupner, Dorotę i Tadeusza Piątek, Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka, Henryka Plutę; Marię, Bernadetę, Józefa Kansy.

Za ++ Teresę Widera w 1 r. śm.

Droniowice:

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety Krawczyk z okazji 80-tej rocznicy urodzin.