Od 4 grudnia 2022 do 11 grudnia 2022

04.12.2022 – II niedziela adwentu

Przez wstawiennictwo św. Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla górników i ich rodzin z pamięcią modlitewną o zmarłych górnikach.

Za ++ męża Jana Borka w r. śm.; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis, Franciszka i Marię Borek, Agnieszkę i Pawła Greupner, Dorotę i Tadeusza Piątek, Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka, Henryka Plutę; Marię, Bernadetę, Józefa Kansy.

Za ++ Teresę Widera w 1 r. śm.

Droniowice:

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety Krawczyk z okazji 80-tej rocznicy urodzin.

05.12.2022 – poniedziałek

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Bożeny Smyrek z ok. 40-stej rocznicy urodzin.

Za ++ męża Rocha Korbel, rodziców z obu stron, zięcia Lucjana, siostry, braci, bratanka, szwagierkę, szwagrów; Erwina i Kazimierza Styczyrz, Władysławę i Zygmunta Duda; ++ z rodzin Korbel, Jaguś oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

06.12.2022 – wtorek, wspomnienie św. Mikołaja

Za + Mariana Szykowskiego w pam. ur. oraz ++ z rodzin: Szykowski i Machura.

07.12.2022 – środa,

Za + Adelajdę Prandzioch od rodziny Stęczków.

08.12.2022 czwartek, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

W intencji Dzieci Maryi i ich rodzin.

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi, św. Józefa i św. Patryka, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Patryka Ledwonia z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

09.12.2022 – piątek

Za ++ Martę i Alojzego Gałuszka, Martę Jonik i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

10.12.2022 – sobota

W intencjach Wspólnoty Franciszkańskiej.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ ojca Henryka Prandzioch, matkę Krystynę Tkacz; Annę i Konstantego Prandzioch, Annę i Henryka Kochanek; Katarzynę i Teofila Mrącz; Piotra Władysławę Tkacz.

11.12.2022 – III niedziela adwentu

Za ++ Krystiana i Marię Skolik; Jadwigę i Józefa Lerche, braci: Ludwika i Jana, szwagrów: Artura, Jana, Piotra i Gabriela; ++ z pokrewieństwa: Skolik i Lerche, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Różę, Emanuela i Cecylię Kirsz, , Mariana i Teofila Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło; ++ z pokrewieństwa.

Nieszpory Niedzielne.

Za ++ matkę Małgorzatę Pawełczyk w 1 r. śm.; Pawła, Anielę i Dorotę Pawełczyk; Annę i Romana Morawiak; ++ z pokrewieństwa: Pawełczyk, Morawiak, Zemela i Kuchorz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ Józefa Gmyrka; Pawła i Franciszkę; Pawła, Jadwigę, siostrę Marię; szwagrów: Jana i Pawła, Irenę i Jerzego Stojek; ++ z rodzin: Gmyrek i Dziuk.