16 kwietnia 2023

1. Dziękuję za Wasze modlitwy i ofiary materialne. Szczególnie za ofiary na cele remontowe.

2. Dzisiaj, w niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00, nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.

3. W przyszła niedzielę, zapraszam na godz. 15.00, na nabożeństwo uwielbieniowe przygotowane przez grupę Parafian. Będziemy dziękować Panu Bogu za dzieło naszego zbawienia.

4. Także w przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawicieli Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży, którzy podzielą się swoim świadectwem wiary, a przed kościołem będzie można złożyć do puszek ofiary, które będą przeznaczone na działalność duszpasterstwa.

5. W sobotę, 29.04, zapraszam na pieszą pielgrzymkę do Rusinowic, aby rozpocząć I Nieszporami świętowanie odpustu parafialnego. Wymarsz grupy pieszej o godz. 15.00 z naszego kościoła. Wszystkich, którzy nie pójdą pieszo zapraszam, aby dojechać na godzinę 16.00 do Rusinowic.

6. Nauki przedmałżeńskie u Oblatów w Lublińcu odbędą się w 28/30 kwietnia. Początek godz. 18.30 w piątek 28 kwietnia. Szczegóły na stronie parafii oblackiej.