23 kwietnia 2023

1. Dziękuję za Wasze modlitwy i ofiary materialne. Dziękuję za wszystkie prace wykonane na rzecz Parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz diecezjalnego duszpasterstwa młodzieży.

2. Na godzinę 15.00 zapraszam na nabożeństwo uwielbienia Pana Jezusa przygotowane przez naszych Parafian.

3. We wtorek, 25.04 odchodzimy święto św. Marka Ewangelisty. Procesja w intencji urodzajów wyruszy o godz. 17.30 – z kościoła do krzyża na Farskiej Górze.

4. W piątek, 28.04, na godz. 17.00 zapraszam Panów do postawienia namiotów. Proszę zabrać ze sobą, jeśli ktoś ma, wkrętarki akumulatorowe lub „grzechotki” z nasadką „13”.

5. W sobotę, 29.04, zapraszam na pieszą pielgrzymkę do Rusinowic, aby rozpocząć I Nieszporami świętowanie odpustu parafialnego. Wymarsz grupy pieszej o godz. 15.00 z naszego kościoła. Wszystkich, którzy nie pójdą pieszo zapraszam, aby dojechać na godzinę 16.00 do Rusinowic.

6. W niedzielę tzw. Dobrego Pasterza, 30 kwietnia, modlić się chcemy o nowe powołania kapłańskie oraz o świętość kapłanów.

7. 1 maja o godz. 10.00, rocznica I-szej Komunii św. a o godz. 18.00 Msza św. za Parafian z racji wspomnienia św. Józefa, naszego Patrona.

8. 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. rano w porządku niedzielnym. O godz. 15.00 Msza św., przez wstawiennictwo św. Floriana, w intencji Strażaków z Harbułtowic, Sadowa i Wierzbia oraz ich Rodzin. W intencji Strażaków modlić się będziemy także w Droniowicach o godz. 11.00.

9. Zachęcam do upieczenia ciast na przyjęcie pielgrzymów z Rusinowic, które można przynieść w sobotę, 6 maja, w godz. 10.00 – 12.00 do salki parafialnej. Na godz. 14.30 zapraszam Parafian do przygotowania przyjęcia. Chętne osoby do pieczenia ciast proszę o podejście do zakrystii, aby zadeklarować ilość wypieków.