18 czerwca 2023

1. Bóg zapłać za Wasze ofiary i modlitwy. Bóg zapłać za wspólną modlitwę podczas oktawy Bożego Ciała, a szczególnie pocztom sztandarowym oraz Pani Ewelinie, dzieciom komunijnym i pozostałym dzieciom za troskę o kwietny dywan.

2.Bóg zapłać za każdy krok postawiony w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Szczególne podziękowania Parafianom, dzięki którym można ją było zrealizować. Bóg zapłać Parafianom z Droniowic za poczęstunki podczas przejścia przez Droniowice. Bóg zapłać Parafianom, którzy nas duchowo wspierali i za piękne przywitanie nas przez Was i OSP Sadów.

3. Zapraszam na godz. 15.15 na ostatnie przed wakacjami nieszpory niedzielne.

4. W piątek, 23 czerwca, o godz. 8.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

5. W niedzielę, 25.06, o godz. 14.00 Msza św. w Harbułtowicach przez przyczynę św. Jana i Pawła, Patronów Harbułtowic. Poprzedzać ją będzie procesja, która wyruszy od krzyża na dołku i o godz. 13.30.

6. Droniowice przeżywać będą 26.06 rocznicę poświęcenia Kościoła. Msza św. przez wstawiennictwo św. Jana i Pawła za żyjących i zmarłych Dobrodziejów, i Budowniczych droniowickiej świątyni oraz za Mieszkańców Droniowic zostanie odprawiona o godz. 19.00. Po Mszy św. procesja do Krzyży.

7. Od niedzieli, 25 czerwca, sprawowanie nabożeństw przechodzi na porządek letni. W niedzielę nie będzie nieszporów i Mszy św. o 16.00, zaś w tygodniu Msze wieczorne w Sadowie sprawowane będą o godz. 18.00, a w Droniowicach o 19.00.

8. W niedzielę, 25 czerwca, kolekta na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze.

9. Odwiedziny chorych będą w piątek, 7 lipca. Od 8.30 Sadów i Wierzbie, a od 10.00 Harbułtowice i Droniowice. Chęć przyjęcia sakramentów przez chorych proszę zgłosić w zakrystiach. Następne odwiedziny będą we wrześniu.

10. Od 3 lipca do 9 lipca, na Kokotku odbywa się Festiwal Życia. Zaproszenie do uczestnictwa skierowane jest do młodzieży. Można brać udział w wybrany przez siebie dzień lub przyjechać na wieczorne wydarzenia. Szczegółowe informacje festiwalzycia.pl

11. Najbliższa Msza św. zbiorowa sprawowana będzie 7 lipca.