9 lipca 2023

1. Bóg zapłać za ofiary materialne i Wasze modlitwy. Bóg zapłać za ofiary remontowe.

2. Dzisiaj  w Droniowicach Święto Herbaty Lipowej. Msza św. dzisiaj o godz. 14.00.

3. Nabożeństwa fatimskie: w Sadowie, 13 lipca: o godz. 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo fatimskie. W Droniowicach także 13 lipca po mszy wieczornej.

4. Kancelaria parafialna będzie nieczynna od 10 lipca do 8 sierpnia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie można skorzystać z kancelarii w dniach 22 i 23 lipca, po każdej Mszy św.

5. W niedzielę, 23 lipca, po każdej Mszy świętej (także po Mszy św, niedzielnej w sobotę) błogosławieństwo pojazdów ku czci św. Krzysztofa. Będzie to okazja do włączenia się w akcję: jeden grosz za szczęśliwie przejechany kilometr. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.