3 września 2023

1. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary materialne i wasze modlitwy. Bóg zapłać za sprzątanie kościołów i troskę o obejścia naszych świątyń.

2. Od 3 września wracamy do zwykłego porządku sprawowania Mszy św. w niedzielę i w tygodniu. W niedziele 3 i 10 września nie będzie niedzielnych nieszporów.

3. Jutro o godz. 8.30 Msza św. dla Uczniów i Pracowników ZSP w Sadowie na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

4. Jutro, 4 września kancelaria będzie nieczynna.

5. W nadchodzącym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam do adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołań wg niniejszego planu:

18.45 – 19.15: III Zakon św. Franciszka i Apostolat Maryjny,

19.15 – 19.45: Róże Różańcowe 1, 2, 3, 4 i 5 z Sadowa,

19.45 –  Godzina Święta i zakończenie Adoracji.

7. W kancelarii parafialnej, od 6 września, można odebrać deklaracje zgłoszeniowe na przygotowanie do sakramentu bierzmowania – dotyczy tegorocznych absolwentów klasy 8 oraz tych, którzy są starsi, ale jeszcze tego sakramentu nie przyjęli. Do pobrania także deklaracje na przygotowanie do I Komunii Świętej. W Droniowicach do odbioru w zakrystii. Pierwsze spotkanie z Rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w niedzielę, 17 września, o godz. 17.00 w kościele.

7. 10 września, o godz. 14.00 w Sadowie, Msza św. Dziękczynna za plony z błogosławieństwem ziarna na zasiew.