10 września 2023

1. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary materialne i wasze modlitwy. Szczególnie dziękuje za ofiary remontowe. Bóg zapłać Drogim Paniom i Panom za troskę o obejścia naszych kościołów.

2. Bóg zapłać Wspólnotom Sołeckim za przygotowanie uroczystości dożynkowych, wystroju kościołów i kaplic, korowody dożynkowe i spotkania przy stole.

3. W Sadowie, 13 września, po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie, dlatego nabożeństwo do św. Józefa będzie o 17.45. Kancelaria będzie otwarta po zakończonym nabożeństwie.

4. W czwartek, 14 września, chcemy modlić się różańcem podczas nabożeństwa fatimskiego w Droniowicach, po Mszy św.

5. 14 września przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które pragniemy ofiarować w intencji Ukrainy z prośbą o rychły pokój.

6. W kancelarii parafialnej można odebrać deklaracje zgłoszeniowe na przygotowanie do I-szej Komunii Świętej oraz do bierzmowania. W Droniowicach do odbioru w zakrystii. Kandydaci do bierzmowania odbierają deklaracje osobiście i składają je do 20 września.

7. Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych w niedzielę, 17 września, o godzinie 17.00.

8. Rozpoczęcie nowego roku formacyjnego dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, 18.09, o godz. 19.00 Msza św. Na tę msze zapraszam także młodzież starszą, gdyż w tym dniu przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Młodzieży.

9. Polecam gorąco jubileuszowe wydanie Gościa Niedzielnego z racji 100-lecia istnienia. Cena 10 pln. Do zabrania także gazetka z intencjami na najbliższe dwa tygodnie.