3 grudnia 2023

1. Serdeczne Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wszystkie wykonane prace przy naszych kościołach.

2. Tegoroczne spotkanie ze św. Mikołajem, organizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów i Wierzbie obędzie się po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam dzieci i Rodziców.

3. W zakrystii do nabycia wigilijne świece Caritas (duża 15 pln, mała 7 pln) oraz opłatki wigilijne – dobrowolna ofiara.

4. Zapraszam do uczestnictwa w roratach. Msza we wtorki będzie o godz. 18.00.

5. W poniedziałek, 4 grudnia, o godz. 10.00, Msza św. w intencji Górników.

6. W czwartek, 7 grudnia, zapraszam do godz. 19.30, na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

7. W piątek, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 18.00 Msza św. sprawowana w intencji Dzieci Maryi. W tym dniu Członkowie wspólnoty żywego Różańca mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8. W niedzielę, 10 grudnia, zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

9. Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Sadowie kolejny raz przygotowuje Szlachetną Paczkę. Jeżeli zechcielibyście wesprzeć to dzieło finansowo, to proszę udać się do sekretariatów szkoły i przedszkola, gdzie można złożyć swoją cegiełkę.

10. Od I-szej niedzieli Adwentu, modlitwę do św. Michała Archanioła odmawiać będziemy bezpośrednio po błogosławieństwie końcowym.

PROPOZYCJA PRENUMERATY GOŚCIA NIEDZIELNEGO

I MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO na rok 2024

Mały Gość Niedzielny

Prenumerata roczna, opłata jednorazowa 11 numerów – 70 pln.

Trzy możliwości opłaty prenumeraty na 1 rok:

• kwartalnie – 100 pln (3 numery gratis + wydania specjalne),

• półroczna – 200 pln (3 numery gratis + wydania specjalne),

• roczna – 400 pln (3 numery gratis + wydania specjalne).