10 grudnia 2023

1. Serdeczne Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wszystkie wykonane prace przy naszych kościołach.

2. W zakrystii do nabycia wigilijne świece Caritas (duża 15 pln, mała 7 pln) oraz opłatki wigilijne – dobrowolna ofiara.

3. Bóg zapłać Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów i Wierzbie za organizację spotkania ze św. Mikołajem.

4. 17 grudnia przypadają urodziny papieża Franciszka, zaś 18 grudnia biskupa gliwickiego Jana Kopca. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

5. Świąteczne odwiedziny Chorych 22 grudnia.

6. Proszę zgłaszać w zakrystii chęć kontynuowania, rozpoczęcia lub zaprzestania prenumeraty Gościa Niedzielnego.

7. Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Sadowie kolejny raz przygotowuje Szlachetną Paczkę. Jeżeli zechcielibyście wesprzeć to dzieło finansowo, to proszę udać się do sekretariatów szkoły i przedszkola, gdzie można złożyć swoją cegiełkę.