7 stycznia 2024

1. Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wspólną modlitwę kolędową, gościnę przy stole i transport.

2. Dziś o godzinie 15.00 koncert kolędowy naszej scholi parafialnej.

3. 14 stycznia, o godz. 15.00 będą w kościele jasełka przygotowane przez dzieci z naszej szkoły pod kierownictwem p. Eweliny Pietrzak.

4. Od 14.01 do 11.02 nie będzie niedzielnych nieszporów.

5. Ofiara kolędowa, z przeznaczeniem na cele remontowe, będzie 21 stycznia; kolęda dodatkowa w niedzielę, 28 stycznia.

6. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

7. W okresie kolędowym, kancelaria parafialna będzie czynna codziennie, po porannej Mszy św. (ok. 8.30) aż do ostatniego Petenta.

8. Starosta Powiatu Lublinieckiego zaprasza w dniach od 8.01 do 26.01; w godz. 8.00 – 15.00, w budynku Starostwa na ul. Paderewskiego 7, do wglądu w projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów, budynków i lokali w obrębach Sadów i Wierzbie. Gorąco zachęcam do udania się do Urzędu, aby sprawdzić poprawność wpisów o Waszych działkach i budynkach. Poprawność danych ma m. in. wpływ na wysokości podatków gruntowych czy od nieruchomości.

9. Spotkanie opłatkowe Przyjaciół Misji Oblackich odbędzie się 13 stycznia w auli domu katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie o godz. 10.00, a po niej spotkanie przy kawie i wspólne kolędowanie.