14 stycznia 2024

1. Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wspólną modlitwę kolędową, gościnę przy stole i transport Parafianom z Sadowa.

2. Dziś o godzinie 15.00 jasełka w wykonaniu naszych Dzieci.

3. Ofiara kolędowa, z przeznaczeniem na cele remontowe, będzie 21 stycznia; kolęda dodatkowa w niedzielę, 28 stycznia.

4. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

5. W niedzielę, 21 stycznia, na godz. 16.00 zapraszam Babcie i Dziadków na Mszę św. w Waszej intencji.

6. 21 stycznia Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do lektury Pisma Świętego.

7. W niedzielę, 21 stycznia, na Mszy św. o godz. 9.30, towarzyszyć nam będzie Kaletański chór mieszany SONATA, który powstał w 1994 roku przy parafii św. Józefa w Jędrysku. W tym roku świętują jubileusz 30-to lecia swojej śpiewaczej drogi. Podczas Mszy św. zaśpiewają kolędy, a po niej będzie krótki koncert.