21 stycznia 2024

1. Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wspólną modlitwę kolędową, gościnę przy stole i transport Parafianom z Sadowa i Droniowic.

2. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę kolędową.

3. Dzisiaj przypada Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do lektury Pisma Świętego.

4. Od 21.01 do 11.02 nie będzie niedzielnych nieszporów.

5. W okresie kolędowym, kancelaria parafialna będzie czynna codziennie, po porannej Mszy św. (ok. 8.30) aż do ostatniego Petenta.

6. Starosta Powiatu Lublinieckiego zaprasza w dniach od 8.01 do 26.01; w godz. 8.00 – 15.00, w budynku Starostwa na ul. Paderewskiego 7, do wglądu w projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów, budynków i lokali w obrębach Sadów i Wierzbie. Gorąco zachęcam do udania się do Urzędu, aby sprawdzić poprawność wpisów o Waszych działkach i budynkach. Poprawność danych ma m. in. wpływ na wysokości podatków gruntowych czy od nieruchomości.