10 marca 2024

1. Dziękuje Wam serdecznie za wszelkie dobro materialne i duchowe, które czynicie każdego dnia na rzecz naszej parafii.

2. Zachęcam do podjęcia praktyk pokutnych, szczególnie postu, modlitwy i jałmużny.

3. Dzisiaj rozpoczynamy nowennę do św. Józefa.
19 marca zapraszam do udziału we Mszach św. w intencji Parafian wg pozycji lub wg waszych możliwości. To nasz parafialny odpust, wiec tym bardziej zachęcam do obecności na Eucharystii, by Panu Bogu podziękować za wszystkie łaski, którymi nas obdarza przez wstawiennictwo św. Józefa.

4. W poniedziałek 11 marca rocznica sakry biskupa Sławomira, pamiętajmy o naszym Biskupie w modlitwie.

5. W piątek 15 marca, o godz. 19.30,  w kościele nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w naszym kościele lub podejmują się godności rodzica chrzestnego.

6. W zakrystii do nabycia świece paschalne Caritas: duża 15 pln, średnia 8 pln i mała 3 pln.

7. Kino Karolinka w Lublińcu zaprasza na seanse serialu THE CHOSEN – Wybrani. To odcinki czwartego sezonu, które mówią o ostatnim etapie działalności Pana Jezusa, czyli Jego Męki i Zmartwychwstania. Ceny biletów i daty seansów na stronie MDK Kino Karolinka.

8. Zapraszam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali. W Droniowicach śpiewamy Gorzkie Żale przed Mszą św. o godz. 10.45. W Sadowie zapraszam na godz. 15.00; wraz z kazaniem pasyjnym.

Istnieje możliwość odliczenia 1,5% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu

szczegółowym 1,5% wpisujemy: Parafia Sadów.