7 kwietnia 2024

1. Dziękuję za Wasze modlitwy i ofiary materialne. Dziękuję za wszystkie prace wykonane na rzecz Parafii: złożenie rusztowania, parce ziemne przy obejściu kościoła i parce w obejściu plebanii.

2. Bóg zapłać za liczny Wasz udział w Mszy św. Konwentowej. Bóg zapłać orkiestrze i Pani Katechetce za miłą, kwiatową niespodziankę.

3. W dzisiejsze święto Miłosierdzia Bożego zapraszam na 15.00, na nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.

4. W najbliższy czwartek rozpoczynamy czwartkowe „spotkania eucharystyczne”. Złożone będą z trzech części: Eucharystia z homilią o godz.; o godz. 18.40 katecheza eucharystyczna (15 – 20 minut) oraz adoracja eucharystyczna do godz. 19.30.

5. Z racji eucharystycznych czwartków, piątkowa adoracja w ciszy do godz. 19.00.

6. W najbliższej gazetce będzie dodatek z planem katechez czwartkowych oraz wydarzeń dekanalnych i diecezjalnych z racji Kongresu Eucharystycznego.

7. Na stronie parafialnej, zakładka AKTUALNOŚCI oraz profilu FB będą także publikowane niedzielne katechezy, które powinny być odczytywane przed Msza św.

8. Nauki przedmałżeńskie u Oblatów w Lublińcu odbędą się w 26/28 kwietnia. Początek godz. 18.30 w piątek 26 kwietnia. Szczegóły na stronie parafii oblackiej.