14 kwietnia 2024

1. Dziękuję za Wasze modlitwy i ofiary materialne. Szczególnie za ofiary na cele remontowe. W minionym czasie było kilka zbiórek, które wyszły poza parafię: kolekta na KUL w Poniedziałek Wielkanocny wyniosła 4510 pln; Wsparcie odbudowy plebanii w Kozłowie 1000 pln, ofiary na pomoc Ukrainie 1460 pln – to zostało pokryte z ofiar caritasowych. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

2. Dzisiaj Niedziela Biblijna rozpoczynająca Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam do lektury Pisma Świętego.

3. Na godzinę 15.00 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu, szczególnie Rodziców z dziećmi.

4. W przyszła niedzielę, Dobrego Pasterza, modlić się szczególnie chcemy o nowe powołanie kapłańskie i zakonne.

5. W najbliższy poniedziałek i w środę kancelaria będzie nieczynna.

6. Nauki przedmałżeńskie u Oblatów w Lublińcu odbędą się w 26/28 kwietnia. Początek godz. 18.30 w piątek 26 kwietnia. Szczegóły na stronie parafii oblackiej.