2 czerwca 2024

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i modlitwy. Bóg zapłać za piękny i liczny udział w procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać tym, którzy przygotowali ołtarze, Strażakom za opiekę i niesienie baldachimu; Dzieciom komunijnym i Dzieciom mniejszym wraz z ich Rodzicami za sypanie kwiatów, Panu Organiście i Służbie Liturgicznej.

2. Bóg zapłać za udział w nabożeństwach majowych, szczególnie wspólnotom Żywego Różańca i Dzieciom Maryi za obecność pocztów sztandarowych. Bóg zapłać prowadzącym nabożeństwa w Harbułtowicach; Droniowicach i Wierzbiu.

3. Zachęcam także do uczestnictwa Mszach św. z procesjami eucharystycznymi w okresie oktawy Bożego Ciała. W czwartek, 6 czerwca błogosławieństwo ziół i kwiatów.

4. Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Muzycznej w Koszęcinie zaprasza na egzaminy wstępne w dniu 8 czerwca, w godz. 10.00 – 12.00.

5. W piątek, 7 czerwca, z racji uroczystości, nie obowiązuje konieczność powstrzymywania się od pokarmów mięsnych.

6. Odwiedziny Chorych będą w piątek, 7 czerwca. Od 8.30 Sadów i Wierzbie, a od 10.00 Harbułtowice i Sadów. Chętnych do przyjęcia sakramentów proszę zgłosić w zakrystii.

7. Pielgrzymka piesza do Częstochowy planowana jest w dniach 14-15 czerwca. Zapisy w kancelarii. Rezerwacja pokoi do 7 czerwca. Spotkanie organizacyjne w piątek, 7 czerwca o godz. 19.30.

8. W zakrystii do nabycia pamiątkowe świece Caritas związane z Kongresem Eucharystycznym, cena 10 pln.