9 czerwca 2024

1. Bóg zapłać za Wasze ofiary i modlitwy.

2. Kancelaria w środę, 12 czerwca będzie nieczynna.

3. W czwartek, 13 czerwca, w Droniowicach nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 16.30. W Sadowie po Mszy św. o godz. 18.00.

4. W piątek rano, 14 czerwca, Msza św. przed wyjściem pielgrzymki zostanie odprawiona o godz. 6.00.

5. Zapraszam Parafian do przyjazdu do Częstochowy na piątkowe, wieczorne śpiewanie pod Domem Pielgrzyma i Apel. Mamy 20 miejsc w autokarze – koszt 30 pln. na Mszę św. o godz. 7.30 w sobotę. Wyjazd, w sobotę, o 5.50 rano – powrót po Mszy św. i Drodze Krzyżowej. Zapisy w zakrystii do wyczerpania miejsc.

6. Na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy można zapisać się jeszcze do czwartku, 13 czerwca, jednak nie będzie możliwa już rezerwacja noclegu.

7. Od 8 lipca do 14 lipca, na Kokotku odbywa się Festiwal Życia. Zaproszenie do uczestnictwa skierowane jest do młodzieży. Można brać udział w wybrany przez siebie dzień lub przyjechać na wieczorne wydarzenia. Szczegółowe informacje www.festiwalzycia.pl