16 czerwca 2024

1. Bóg zapłać za Wasze ofiary i modlitwy.

2. Dziękuję Wam za to, że podjęliście się trudu pielgrzymowania na Jasną Górę. Szczególne podziękowania dla: Patrycji, Ani, Anety i Agnieszki za śpiew; Edwardowi za opiekę na elektrownią; Anecie, Marianowi i Dawidowi za troskę o nas na drodze; naszym kochanym kwatermistrzom Wojtkowi i Andrzejowi za troskę o naszą kondycję; Parafianom z Droniowic za poczęstunki; ekipie Oberży pod Orzechem za obiady; Asi i Wiesiowi za właściwe tempo; Strażakom za przywitanie, Proboszczom Olszyny i Konopisk za życzliwość.

3. W piątek, 21 czerwca, o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

4. Od niedzieli, 23 czerwca, sprawowanie nabożeństw przechodzi na porządek letni. W niedzielę nie będzie nieszporów i Mszy św. o 16.00, zaś w tygodniu Msze wieczorne w Sadowie sprawowane będą o godz. 18.00, a w Droniowicach o 19.00.

5. Od 8 lipca do 14 lipca, na Kokotku odbywa się Festiwal Życia. Zaproszenie do uczestnictwa skierowane jest do młodzieży. Można brać udział w wybrany przez siebie dzień lub przyjechać na wieczorne wydarzenia. Szczegółowe informacje festiwalzycia.pl

6. Wójt Gminy Koszęcin zaprasza na Zebrania Wiejskie do Wierzbia, 17 czerwca, na godz. 19.00, do budynku starej szkoły; oraz do Sadowa, 20 czerwca, na godz. 19.00 do Domu Spotkań przy remizie, na wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej. Zachęcam do licznego udziału, aby wybór naszych przedstawicieli był dokonany przez największą z możliwych grupę Mieszkańców.

7. Najbliższa Msza św. zbiorowa sprawowana będzie 5 lipca.