18 sierpnia 2024

1. Bóg zapłać za ofiary materialne składane do koszyka czy też drogą elektroniczną. Bóg zapłać Parafianom, za troskę sprzątnie kościoła podczas remontu oraz o obejścia naszych kościołów. Bóg zapłać Księżom Kazimierzowi i Janowi za posługę duszpasterską podczas mojej nieobecności.

2. Bóg zapłać Parafianom i Strażakom z Droniowic za przyjęcie i ugoszczenie pielgrzymów Grupy Szarej, która zmierzała na Jasną Górę w ramach Gliwickiej Pieszej Pielgrzymki.

3. Pragniemy wyrazić wdzięczność Panu Bogu, za Jego opiekę nad nami i za to, co otrzymaliśmy w tym roku od Niego, jako wyraz Jego troski o nasz chleb powszedni. Msze dziękczynne za plony będą sprawowane: Wierzbie, 31 sierpnia, Droniowice, 8 września i Sadów, 8 września.