25 sierpnia 2024

1. Bóg zapłać za ofiary materialne i Wasze modlitwy. Bóg zapłać Parafianom za troskę o obejścia naszych kościołów. Bóg zapłać Paniom za sprzątanie kościoła.

2. W poniedziałek, 26 sierpnia, kancelaria będzie nieczynna.

3. W najbliższy wtorek, na godz. 19.00, do szkoły w Wierzbiu, Pani Sołtys zaprasza Mieszkańców na zebranie wiejskie.

4. Zapraszam dzieci i młodzież do sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź w Droniowicach w czwartek, 29 sierpnia, o 19.30, zaś w Sadowie, w piątek, 30 sierpnia, od 17.00 lub wieczorem od 18.40 do 19.30. O Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym będziemy się modlić na Mszy św. w poniedziałek, 2 września, o godz. 8.00.

5. 31 sierpnia, o godz. 16.00 w Wierzbiu Msza św. dziękczynna za plony
z błogosławieństwem ziarna na zasiew. Proszę aby Rolnicy zabrali ze sobą garść ziaren.

6. W niedziele, 1 września, wracamy do przedwakacyjnych godzin sprawowania liturgii Mszy św. w Sadowie i Droniowicach.

7. 6 września, odwiedziny chorych. Od 8.30 Sadów i Wierzbie, a od 10.00 Harbułtowice i Droniowice. Proszę o zgłoszenie wizyty w zakrystii.

8. W kancelarii parafialnej, od 4 września, można odebrać deklaracje zgłoszeniowe na przygotowanie do sakramentu bierzmowania – dotyczy tegorocznych absolwentów klasy 8 oraz tych, którzy są starsi, ale jeszcze tego sakramentu nie przyjęli. Do pobrania także deklaracje na przygotowanie do I Komunii Świętej. W Droniowicach do odbioru w zakrystii. Pierwsze spotkanie z Rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w niedzielę, 22 września, o godz. 17.00 w kościele.