2 stycznia 2022

1. Bóg zapłać za wszelkie dobro, które dokonało się w minionym roku, dzięki Waszym wielkim sercom i pomocnym dłoniom. Niech dobry Pan błogosławi Wam w Nowym Roku.

2. W Uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszam Parafian do procesji z modlitwą i kolędą, która wyruszy z remizy w Sadowie, o godz. 14.30. Zachęcam, aby strojem upodobnić się do orszaku królewskiego zakładając korony i elementy ubioru w kolorach: żółtym, czerwonym lub zielonym.

3. Nasi Biskupi gliwiccy obchodzić będą rocznicę swojej sakry biskupiej: Biskup Jan Kopiec 6 stycznia, a ks. Biskup Andrzej Iwanecki 7 stycznia. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

4. 7 stycznia przypada I-szy piątek miesiąca. Msza św. w intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i modlitwy pierwszopiątkowe będą odprawiane wieczorem, o godz. 18.00. W tym miesiącu opuszcza się liturgiczny obchód I-szej soboty, jednak Msza św. w intencji Róż Różańcowych będzie sprawowana 8 stycznia, o godz. 7.00.

5. Odwiedziny chorych w styczniu odbędą się w piątek, 14 stycznia: od 8.30 Sadów i Wierzbie; od 10.30 Harbułtowice i Droniowice.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna w stałych porach od 10 stycznia.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary materialne: kolekta z 6 stycznia przeznaczona będzie na misje.

8. Ojcowie Oblaci zapraszają na spotkanie opłatkowe Przyjaciół Misji Oblackich, które odbędzie się 8 stycznia 2022 r. w parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Spotkanie rozpocznie się modlitwą różańcową. o godz. 9.30, po niej Msza św. o godz. 10.00. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na poczęstunek.