9 stycznia 2022

1.     Bóg zapłać za materialne ofiary i trud modlitewny w intencji naszej Parafii.

2.    Bóg zapłać za obecność i wspólnotą modlitwę na Mszach  św. kolędowych. Bóg zapłać za udział w modlitwie i kolędowaniu, które odbywają się w naszych miejscowościach.

3.    Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny obchód Bożego Narodzenia.

4.    W piątek, 14 stycznia odwiedziny chorych. Od 8.30 Sadów i Wierzbie, a od 10.30 Harbułtowice i Droniowice. Chęć przyjęcia sakramentów proszę zgłosić w zakrystii.

5.    W sobotę, 15 stycznia, przewidziana jest Msza św. chrzcielna i roczkowa. W piątek, 14 stycznia, o godz. 19.30 katecheza przedchrzcielna w kościele.

6.    Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego: o niezwykłym sposobie objawienia się Boga człowiekowi; po co był Jezusowi chrzest?; nauczanie Jana Pawła II a ekonomia. W dzisiejszym numerze także pudełko i zachęta do zebrania kolekcji płyt z Biblią AUDIO.

Istnieje możliwość odliczenia 1% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu

szczegółowym 1% wpisujemy: Parafia Sadów.