16 stycznia 2022

1.

Bóg zapłać za materialne ofiary i trud modlitewny w intencji naszej Parafii.

2.

Bóg zapłać za obecność i wspólnotą modlitwę na Mszach  św. kolędowych. Bóg zapłać za udział w modlitwie i kolędowaniu, które odbywają się w naszych miejscowościach.

3.

Dzisiaj ostania procesja z modlitwą i kolędą na Podlesiu od posesji nr 4. Rozpoczęcie o godz. 14.00.

4.

We wtorek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia św. Pawła.

5.

W piątek i sobotę chciejmy pamiętać w modlitwie o naszych Babciach i Dziadkach.

6.

Niedziela 23 stycznia ustanowiona została przez papieża Franciszka jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam szczególnie w tym dniu do lektury Pisma Świętego.

7.

W najnowszym Gościu Niedzielnym polecam przeczytać: historia i przyszłość odwiedzin duszpasterskich; o kluczu do historii zbawienia oraz o pasji pomagania. Do dzisiejszego numeru dołączona jest płyta Biblii Audio.