20 lutego 2022

1. Bóg zapłać za wszelką troskę materialną i duchową o naszą parafię. Bóg zapłać za prace porządkowe przy obejściu kościoła. Bóg zapłać Panu Jackowi i jego ekipie za wykonane prace.

2. W środę, 23 lutego, kancelaria będzie nieczynna.

3. Zarząd OSP w Sadowie zaprasza na walne zebranie sprawozdawcze w dniu 26.02.2022 r., na godz. 18.00, do Sali spotkań przy remizie.

4. W dzisiejsza i kolejną niedziele do nabycia zdrapki wielkopostne dla dorosłych. Ofiara 1 pln.

5. W niedzielę, 27 lutego, rozpoczynamy Dni Eucharystyczne przed Środą Popielcową. Zachęcam do Adoracji Najświętszego Sakramentu zgodnie z zaproponowanym planem.

6. Z tyłu kościoła można zabrać kartki na wypominki za zmarłych, za których będziemy modlić się podczas Drogi Krzyżowej.

7. Kolekty i zbiórki: 2 marca zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy, 13 marca, do puszek, na pomoc dzieciom Afryki. Serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary materialne przeznaczone na cele remontowe. W tym roku gromadzimy fundusze na budowę instalacji grzewczej w kościele. Ofiary na ten cel można składać na konto o numerze 05 8288 0004 2000 0001 5756 0104, z dopiskiem DAROWIZNA NA CELE KULTU RELIGIJNEGO.

8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. W tym numerze do przeczytania: list papieża Benedykta, który jest odpowiedzią na stawiane mu zarzuty; o niszczeniu dobrych obyczajów; o kolosie na grobie rybaka. Do nabycia kolejny numer Małego Gościa Niedzielnego oraz gazetka z intencjami na najbliższe dwa tygodnie.

Istnieje możliwość odliczenia 1% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu

szczegółowym 1% wpisujemy: Parafia Sadów.