13 marca 2022

1.  Bóg zapłać za wszelką troskę materialną i duchową o naszą parafię. Bóg zapłać panom za pomoc przy uporządkowaniu kaplicy św. Jadwigi i transport.

2.  W nadchodzącym tygodniu, w środę, rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Zachęcam do uczestnictwa.

3.  Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali. W Droniowicach śpiewamy Gorzkie Żale przed Mszą św. o godz. 10.45. W Sadowie zapraszam na godz. 15.00; wraz z kazaniem pasyjnym.

4.  W tym tygodniu Droga Krzyżowa w Droniowicach będzie w piątek, po Mszy św. rekolekcyjnej.

5.  Kolekta w piątek na potrzeby zakonu Ojca Rekolekcjonisty.

6.  W sobotę Uroczystość św. Józefa Oblubieńca. Przed południem Msze święte w intencjach Parafian z poszczególnych miejscowości. Zapraszam do modlitwy i udziału.

7.  Z tyłu kościoła można zabrać kartki na wypominki za zmarłych, za których będziemy modlić się podczas Drogi Krzyżowej.

8.  20 marca kolekta na Ośrodek w Rusinowicach.

9.  Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego: kościół w Polsce dla Ukrainy; o chciwości w świecie dzisiaj oraz o sile modlitwy. Do nabycia specjalny numer poświęcony o. Pio, w cenie 10 pln, a w zakrystii są już dostępne świece paschalne Caritas w cenach: 12 pln duża; 7 pln średnia i 3 pln mała.

Istnieje możliwość odliczenia 1% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu

szczegółowym 1% wpisujemy: Parafia Sadów.